FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kuchnia z wyspą , praktyka, moda czy przeżytek?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 9:49 pm    Temat postu: kuchnia z wyspą , praktyka, moda czy przeżytek? Odpowiedz z cytatem

czy kuchnia z wyspą to na serio dobre rozwiązanie czy raczej tylko pozornnie pukładana kuchnia?
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 10:12 am    Temat postu: Kuchnia z wyspą Odpowiedz z cytatem

Jeśli metraż kuchni nam na to pozwala to moim zdaniem jak najbardziej warto stworzyć kuchenną wyspę. Takie rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale również fajnie wygląda. Kuchenna wyspa może pełnić funkcję dodatkowej powierzchni do przygotowywania potraw, barku/blatu przy którym można zjeść szybkie śniadanie, jak również możemy na niej zamontować np. zlewozmywak, czy piekarnik oszczędzając tym samym miejsce w zabudowie. Sama mam i polecam! Smile

http://zmywajwzmywarce.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 11:14 pm    Temat postu: Re: Kuchnia z wyspą Odpowiedz z cytatem

Blueone napisał:
Jeśli metraż kuchni nam na to pozwala to moim zdaniem jak najbardziej warto stworzyć kuchenną wyspę. Takie rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale również fajnie wygląda. Kuchenna wyspa może pełnić funkcję dodatkowej powierzchni do przygotowywania potraw, barku/blatu przy którym można zjeść szybkie śniadanie, jak również możemy na niej zamontować np. zlewozmywak, czy piekarnik oszczędzając tym samym miejsce w zabudowie. Sama mam i polecam! Smile

http://zmywajwzmywarce.pl



dzięki, metraż odpowiedni więc wybór jest prosty, plus zlewozmywak, który jest niezwykle funkcjonalny własnie na wyspie Smile
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że kuchnia z wyspą jest b. dobrym pomysłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też bardzo podobają się kuchnie z wyspą - według mnie dobrze sprawdzają się przede wszystkim w większych pomieszczeniach. Tak jest u nas - mamy dosyć sporej wielkości kuchnię, a na środku wyspę kuchenną z wysokimi krzesłami tzw. hokerami. Wyspę traktujemy jako taką "mini - jadalnię", albo jako dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków. Tutaj jest ciekawy artykuł dotyczący właśnie wysp kuchennych - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/meble-kuchenne/w-kuchennym-archipelagu-29.html Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajutka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 59

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście projektując meble kuchenne, można je sobie poszerzyć o wyspę, to żaden problem. Wyspa jest fajna, o ile mamy na nią miejsce i jest gdzie się wokół niej swobodnie poruszać Smile Wtedy może się okazać świetnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koner2017
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz dużo wolnego miejsca w kuchni to wyspa będzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupowaliście swoje meble kuchenne Warszwa? Jakie macie doświadczenia? Na co wg Was trzeba zwracać uwagę, wybierając kuchnię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 41

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zakochana w wyspie i uważam że jest świetnym rozwiązaniem dla dużej rodziny albo dla rodziny która lubi częstych gości, my zamawialiśmy meble u firmy Lamix pod nadzorem Pana Roberta, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agna89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze zdaniem, że wyspa pasuje tylko do dużej kuchni. Myślę, że sama bym się na taką zdecydowała, gdyby nie fakt, że w mojej kuchni ledwo można się ruszyć. Dodatkowo fajną opcją jest możliwość zawieszenia sprzętów kuchennych nad wyspą Smile
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub457
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to już jest dawna przeżytek
_________________
https://singlowanie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzyn82
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś wyspę w kuchni i muszę powiedzieć, że jest to rozwiązanie co najmniej przereklamowane. Poza tym, mało kto ma tak obszerną kuchnię, by wyspa mogła do niej swobodnie - bez zagracania wejść. Znacznie lepszą opcją jest duży stół z krzesłami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zdania że jak ma się dużą przestrzeń to czemu nie, jednak jestem fanką zagospodarowania tej przestrzeni na jadalnie. Jakiś piękny stół coś w stylu paul bunyan i kuchnia wygląda fenomenalnie, jest miejsce do spotkań, do spożywania posiłków i spędzania razem czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie ma duża kuchnie to można pozwolić sobie na wyspę. Przy mojej małej kuchni takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Stawiam na minimalizm. Ostatnio znalazłem zlewozmywak jednokomorowy http://www.pekado.pl/laveo-zlewozmywak-madagaskar-sgqg-711t-bateria-kasja,id20774.html Do tego jest w komplecie z syfonem i baterią. Gwarancja na 10 lat. A cena promocyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się kuchnie z wyspą ale przy moim metrażu to raczej nierealne, za to nie narzekam bo zamówiłam meble kuchenne w Pruszkowie i spełniają one moje oczekiwania, są ładne i funkcjonalne, wyglądają też na solidne więc posłużą co najmniej kilka lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy