FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka firma robi dobrą armaturę do łazienki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sung
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 32

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 2:43 pm    Temat postu: Jaka firma robi dobrą armaturę do łazienki? Odpowiedz z cytatem

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach bo to razem idzie w parze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonawca polecił mi ceramikę roca i jestem zadowolony. Dla mnie jest to najlepiej wykończona ceramika, chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości. Baterie też mają eleganckie i oszczędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceramika łazienkowa nie wiem dlaczego ale ja zamontowałam białe podwieszane bidety i miski ustępowe wiszące z serii Gapa firmy roca a wanny z firmy cersanit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie świetnym przykładem jest producent Sotbe, którego jak najbardziej mogę polecić jeśli chodzi o wysoką jakość baterii zarówno do łazienki, jak i kuchni. Jak znajdziesz chwilę wolnego to koniecznie sprawdź w wolnej chwili ich propozycje na https://sklep.sotbe.com/ gdzie naprawdę jest w czym wybierać i gwarantują do tego 5 letnią gwarancję oraz ich produkty posiadają atesty PZH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy