FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Panele słoneczne na dachu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaPk
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 7:29 pm    Temat postu: Panele słoneczne na dachu Odpowiedz z cytatem

Najnowszym trendem związanym z dbaniem o środowisko jest montaż ogniw fotowoltaicznych. Usługi takie oferuje m.in. firma http://voolt.pl/. Dbając o środowisko dbasz również o swój portfel. Sprawdź czy i Tobie opłaca się montaż zestawu fotowoltaicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
moloch882
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowszy jak najnowszy, na moim osiedlu już wiele osób dobre parę lat temu sobie takie zainstalowała, ale to na prawdę dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 11:04 am    Temat postu: Panele słoneczne Odpowiedz z cytatem

No w i końcu znalazłam wątek o fotowoltaice, nie na damo mówią, że szukajcie, a znajdziecie Smile. Chcę Wam przedstawić mianowicie dylemat, który mamy z moim mężem, Markiem, odnośnie instalacji fotowoltaicznej. Dwa lata temu odziedziczyliśmy mieszkanie po teściowej, właściwie to domek parterowy. Nie ukrywam, ze cieszyłam się z tego powodu, ponieważ miałam serdecznie dość mieszkania w bloku. Nie dość, że moi sąsiedzi byli bardzo niesympatyczni, to jeszcze utrudniali nam codzienne życie. Wspomnę tylko, że wejście do piwnicy było bardzo często zagrodzone rowerami. Na pytanie, czemu stawiają rowery tak, że nie można wejść do piwnicy, odpowiadali: w garażu nie mamy miejsca. No cyrk, po prostu. Teraz chociaż mam spokój i jestem niezależna. Ale wracając do tematu, chcielibyśmy zaoszczędzić trochę na prądzie i z tego punktu widzenia panele słoneczne to bardzo dobra inwestycja. Znaleźliśmy już nawet firmę, która zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych - https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/. Pytanie do Was, czy warto wynająć ekipę do montażu paneli czy niech od razu firma, która sprzedaje nam instalację, ją zamontuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefaodchudzania
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne wątpliwości, czy ta inwestycja się zwróci, czy wogóle warto?




try this web-site
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o twoje wątpliwości to może artykuł z http://www.najlepszeuslugi24.pl/zalety-instalacji-slonecznych/ ci je rozwieje. Ja chcę założyć sobie panele słoneczne na dachu i też miałem masę wątpliwości. Ale mój sąsiad ma już panele ładnych parę lat więc zapytałem się go o opinię. I nie mógł się ich nachwalić. I faktycznie po jakimś czasie inwestycja się zwraca. Tylko nie można konkretnie powiedzieć po jakim bo to zależy od wielu czynników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sob Gru 19, 2020 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pana;e to super rozwiązanie, mamy i bardzo jesteśmy zadowoleni z decyzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohaley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele słoneczne odciążają z dużych kwot rachunku za prąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Pią Gru 25, 2020 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
artur445
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad tymi panelami bardzo się zastanawiam. Na ten temat nawet rozmawiałem z kumplem.
_________________
dezynfekcja warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest fajna sprawa i ogromna oszczednosc! Ja zgłosiłem się do firmy https://nekoenergia.pl/ zeby mi zrobili montaż Projekt która została mi polecona przez znajomych. Jakość usługi i ogólnie kontakt z Panami na najwyższym poziomie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilkowalewski32
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele solarne to niesamowita oszczędność pieniędzy więc jeżeli zastanawiasz się czy się opłaca to tak opłaca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gkotly
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert10015 napisał:
Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo


Jest w tym trochę prawdy ja tylko zrobiłem odwrotnie najpierw zamontowałem pompę ciepła a dopiero później panele fotowoltaiczne by wydawać mniej na prąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikogo nie trzeba jakoś bardzo do tego przekonywać, odnawialne źródła energii to przyszłość i bardzo się cieszę, że są programy na dofinansowanie i to nie tylko na fotowoltaikę. Tu warto sobie poczytać bardzo ciekawe artykuły z serwisu https://ilepaneli.pl/ile-paneli-fotowoltaicznych-zmiesci-sie-na-dachu/
Znalazłam tu wiele praktycznych informacji na temat właśnie odnawialnych źródeł energii, także i typowe ciekawostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestuj przede wszystkim w panele słoneczne bo to świetna sprawa , jeśli chcesz się więcej dowiedzieć skontaktuj się z firmą https://suntrack.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznajcie się z ich ofertą - https://calma.pl/ . Śmiało można się do nich zgłosić w temacie paneli fotowoltaicznych. Oferują solidne komponenty z gwarancją producenta nawet 30 lat. Działają terminowo i kompleksowo. Pomogą tak naprawdę z każdym tematem czy to kredyt czy dotacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy