FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do salonu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 12:02 pm    Temat postu: Meble do salonu Odpowiedz z cytatem

Jakie meble wybrać do salonu, aby wnętrze było eleganckie i zarazem przestronne, komfortowe i funkcjonalne? W jakim stylu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nowoczesne? - takie meble są eleganckie, a wnętrza urządzone takimi meblami przestronne. Na ściany proponuję natomiast fototapetę. Wracając do mebli, to w Poznaniu zachęcam do odwiedzenia salonu BlackArt - mają tam wiele nowoczesnych mebli, porządnie wykonanych, o nieprzeciętnym designie, warto obejrzeć szczególnie ich meble wypoczynkowe, tu Wypoczynki Blackart Poznań można je obejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem bardziej za mniej nowoczesnym wystrojem. Bardzo podobają mi się meble dębowe. Takie potężne. Szukam różnego rodzaju okazji na aukcjach czy różnych portalach typu olx. Nie chce mi się wierzyć, że jedna babka sprzedawała potężne dębowe krzesła do jadalni za grosze. No oczywiści obicia trzeba było zmienić bo te były kompletnie zniszczone. Ale wystarczy kupić materiał z http://tkaniny-milinkiewicz.pl/1025-tkaniny-dekoracyjne i krzesła wyglądają jak nowe. Ja za wszystkie 6 krzeseł zapłaciłem tej babce jakieś 400 złotych, a są one warte o wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
White
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno postawiłbym na meble z litego drewna. Trudno o coś bardziej eleganckiego. Wink
_________________
Wytrzymałe obejmy, uchwyty i opaski mocujące kupisz na http://obejmy-mocowania.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei postawiłabym na coś w tym stylu rubinmeble.pl/pl/meble-tapicerowane czyli meble tapicerowane. Uważam, że najładniej prezentują się we wnętrzach. Idealne do salonu, a także sypialni. W salonie zestawy wypoczynkowe są dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Customowe, ekskluzywne meble znajdziesz w https://zfabryki.pl/ - często miewają promocje więc możesz wyhaczyć jakiś designerski mebel w dobrej cenie. Wnętrze będzie mega odmienione dzięki kilku takim zmianom, plus dodatki rzecz jasna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej poszłabym w styl nowoczesny, jest on może troche surowy ale jak dodasz odpowiednie dodatki to każde pomieszczenie dostanie trochę życia Smile Zobacz sobie może propozycje pokojów i ich umeblowań na http://www.meble.mazowsze.pl/ korzystałam z tej strony gdy szukałam inspiracji na udekorowanie salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mati99
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam styl skandynawski Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lasmi26
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 3:16 pm    Temat postu: Meble industrialne Odpowiedz z cytatem

A może spodobają się Wam meble industrialne do salonu? Bo ja ostatnio jestem nimi zafascynowana i planuję już remont salonu, bo moje 20-letnie meble są bardzo zniszczone. Teraz takie meble są bardzo modne, ponieważ można z nimi stworzyć piękną przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 10:05 am    Temat postu: Re: Meble do salonu Odpowiedz z cytatem

maciejj862 napisał:
Jakie meble wybrać do salonu, aby wnętrze było eleganckie i zarazem przestronne, komfortowe i funkcjonalne? W jakim stylu?


Meble nowoczesne, albo skandynawskie, choć osobiście wolę nowoczesne - są bardziej eleganckie, designerskie. Największy wybór takich mebli do salonu jest w sieci, choć radziłbym zajrzeć najpierw do okolicznych salonów meblowych. W Poznaniu zajrzyjcie do salonu BlackArt, mają wiele mebli w nowoczesnej stylistyce, w tym wypoczynkowe, jak sofy i narożniki - tu http://www.mebleblackart.pl można obejrzeć część z nich, prezentują się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maniek88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię nowoczesność, i spójnośc. Korzystałem z konsultanta, ktory przygotował mi projekt aranżacji z http://jmstudio.com.pl . Wykonanie - bardzo estetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat meble tapicerowane jeśli są dobrze wykonane mogą prezentować się naprawdę bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diank_a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 8:13 am    Temat postu: szarości ponadczasowe Odpowiedz z cytatem

szarości, biel, róż klasyka, najlepiej w zimnych odcieniach do tego bez problemu dobierzesz dodatki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając meble do salonu radzę kierować się względami praktycznymi, a więc czy meble są funkcjonalne, porządnie wykonane itp. W przypadku wypoczynków do salonu ważne też, aby były wygodne - całkiem ładne wypoczynki mają w MAKstudio http://mak-line.com, zwłaszcza sofy, są solidne i bardzo estetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się meble proste w tylu, stonowane kolorystycznie, wygodne i do tego muszą być dobre jakościowo. Znalazłem takie meble w internetowym sklepie meblowym: https://konsimo.pl/. Mają duży wybór różnego rodzaju mebli i w różnych stylach. Od włoskiego, po skandynawski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy