FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zabezpieczyć drzwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 12:48 pm    Temat postu: Jak zabezpieczyć drzwi Odpowiedz z cytatem

Witajcie ludzie!!

Mam taki problem i też pomysł tylko nie wiem jak jego wykonanie chodzi po prostu o to, że mam kilka archiwów u siebie na dziale w pracy gdzie trzymamy dokumentacje z maszyn i z wykonanych wyprasek. Tam jest stare zabezpieczenie, czyli zamek i klucz i wpadłem na pomysł, by zrobić kontrola dostępu, czyli jakieś na karty elektromagnetycznie drzwi. Nie wiem gdzie mogę takie urządzenia zamówić i piszę tutaj, bo nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale też nie mam pojęcia gdzie kupie coś takiego. Wielce może gdzie znajdę takie rzeczy?


Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Czw Lip 30, 2015 7:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo drzwi znajdziesz na http://dvg.pl/ Jeśli zależy ci na solidnych drzwiach które zabezpieczą archiwa to może skontaktuj się z tą firmą? Myślę, ze bedą w stanie ci pomóc - są producentem drzwi i okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda to prawda - słabe drzwi będą kiepskim zabezpieczeniem nawet, gdybyś miał nie wiadomo jakie czujniki, wykrywacze, karty czy co tam jeszcze chcesz. Myślę, że inwestycja w po prostu solidny zamek i solidne drzwi będzie najłatwiejsza. Elektronika lubi się psuć, a poza tym takie rozwiązanie jako jednorazowe wydaje się być drogą zabawą. Pomyśl nad kwestią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem drzwi na kod są całkiem dobrym pomysłem. Wiadomo, że taniej będzie kupić dobry zamek i go po prostu zamontować, jednak wtedy dochodzi problem dorabiania kluczy dla każdej upoważnionej osoby. Poza tym nadal nieupoważniona osoba może tam wejść, wystarczy, że ktoś zostawi klucz... A takie drzwi na kod są dużo bardziej bezpieczne, bo tylko osoba znająca kod może wejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, czyli to jednak będzie najlepszym wyjściem w takiej sytuacji? Bo właściwie wiele rzeczy brałem pod uwagę i nie wiedziałem dokładnie czy jest warto tak zrobić, czy to raczej mija się z celem. Dziękuję za wszelkie rady wezmę je pod uwagę i też tę firmę, którą kolega wyżej podał. Może jeszcze macie jakieś firmy, które są podobne albo mają rozwiązania na karty magnetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektronika w takich drzwiach niestety bywa zawodna. Dlatego na Twoim miejscu uzupełniłabym tutaj https://mselektronik.pl/ , wszystkie potrzebne elektryczne części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hfunk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Dąbrówka

PostWysłany: Wto Sty 09, 2024 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzwi zewnętrzne, które wybierzesz, na wiele lat staną się wizytówką Twojego domu i barierą między światem zewnętrznym a bezpiecznym domowym zaciszem. Na jakie cechy warto zwrócić uwagę, szukając drzwi dla siebie?
_________________
Drzwi zewnętrzne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sob Lut 10, 2024 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli będziecie szukali wkładek, zamków, czy również zawiasów itp. do drzwi w swoim domu to na pewno warto sprawdzić ofertę hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/ w której będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne do różnych typów skrzydeł. Licząc przy tym na dobre ceny, jak i krótkie terminy realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy