FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracje do salonu - coś oryginalnego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina_karolina
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 13

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi oryginalne dekoracje to ze swojej strony zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Na stronie mlam.pl mamy wiele interesujących opraw, które odmienią wnętrze niejednego domu czy firmy. Im większe zakupy zostaną zrobione w naszym sklepie, tym większy będzie na nie rabat : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 11:13 am    Temat postu: Salon Odpowiedz z cytatem

A ja na przekór większości głosów uważam, że salonu nie ma co zaśmiecać zbędnymi bibelotami Very Happy. Wychodzę z założenia, że salon powinien przede wszystkim wyrażać nas, a ja jestem osobą stawiającą na nowoczesny minimalizm. Nie mam zamiaru gonić w wyścigu szczurów, żeby potem wylądować w szpitalu albo stresować się i łykać tabletki. Możecie mi wierzyć lub nie, ale ograniczenie liczby posiadanych rzeczy daje człowiekowi prawdziwą wolność. Wracając do tematu, to długo się zastanawiałam, na jaki styl postawić w swoim salonie. Wahałam się między stylem minimalistycznym, a skandynawskim, ostateczny wybór padł na styl minimalistyczny. Dzięki temu stworzyłam wnętrze, w którym wszystkie elementy mają określone miejsce i dominują proste kształty. Wiadomo jednak, że jakieś dekoracje muszą być nawet w salonie minimalistycznym. Salon uzupełniłam więc o stolik kawowy i ociepliłam go kamieniem. Tyle ode mnie, jakby ktoś był zainteresowany takim stylem, odsyłam do strony Duluxa - https://www.dulux.pl/pl. Wśród porad można znaleźć artykuł dotyczący stylu minimalistycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne podejście. U mnie dekoracje to kwiaty, obrazy i poduszki ozdobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też zawsze marzył się taki parapet, ale niestety nie mogę sobie na niego pozwolić. Nie mniej jednak zawsze chciałam, aby mój salon była takim typowym miejscem z charakterem. Obecnie jestem na etapie urządzania tego pomieszczenia w domu i tak sobie pomyślałam, że świetnym dodatkiem na pewno będzie tutaj jakiś fotoobraz z oferty http://fotoobrazyinfo.pl/ . W tym przypadku bowiem te obrazy na prawdziwym płótnie malarskim powstają w oparciu o technikę HP Latex. Dzięki czemu nie tylko kolory są intensywne, ale co więcej także taki nadruk jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, a zarazem bezwonny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz, aby dekoracja przyciągnęła uwagę to wybierz np lustro w ozdobnej ramie. Ja mam wielkie lustro w salonie. Nie tylko powiększa pomieszczenie ale także jest świetną ozdobą, ponadto nadaje nowoczesnego wyglądu. Ja moje lustro zamawiałam od firmy http://www.lustrowramie.pl/ . Oferują różne lustra - w ramie i podświetlane. Wykonają każde lustro na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riposta
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne dekoracje można znaleźć w internecie, mój ulubiony sklep z dodatkami do domu to http://www.behome.pl, są tam rzeczy w różnych stylach, więc do każdego wnętrza coś się znajdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dekoracje kupuję w Netto. Tam jest ich duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
narwos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozdobny zegar (fajny jest taki z tarczą z betonu albo kamienia), lustro wiszące, grafiki bądź obrazy z typografią, ozdobna farba dekoracyjna, poduchy z poszewkami o wyrazistych wzorach - to są moje najbardziej sprawdzone dekoracje, do których się ograniczam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi sie bardzo podobają gotowe kompozycje tzw. meblościanki. Zobaczcie sobie jak to fajnie wygląda, dużo ciekawych propozycji znajdziecie w sklepie https://www.furnival.pl/mebloscianki,10,kategoria . A z tego co patrzyłam to cenowo to również wychodzi całkiem w porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 182

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 9:38 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszą dekoracją domu są ramki do zdjęć . Mogę w nie powkładać co tylko chcę, są w różnych rozmiarach - jeśli jest taka potrzeba to zamawiam takie na wymiar Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad czym oryginalnym co miałoby trochę zmienić charakter mojego pomieszczenia. Mianowicie chodzi mi o kamień dekoracyjny. Chodzi mi o coś w tym stylu - https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-fugowy/
Najbardziej się głowię nad tym na jakim podłożu to się najlepiej prezentuje i czy nie jest kłopotliwe w utzymaniu Razz W sensie czy nie zbiera jakoś kurzu. Bo trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kasandra987 moim zdaniem takie kompozycje super wyglądają. Sama mam coś podobnego z drewnianych ramek na zdjęcia wszyscy się zachwycają podczas wizyt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodobała mi się taka świeca woskowa led . Co sądzisz? To niby nie to samo, co zwyczajna świeczka ale też wygląda świetnie i będzie super komponować się z każdym wnętrzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś oryginalnego, ro może marmurowe stoliki do ozdoby? Bardzo fajnie i elegancko to wygląda, choć wiadomo, o kamień trzeba też zadbać. Najlepiej zastosować impregnację kamienia z użyciem specjalnych preparatów od Artigiano, a u nich można także znaleźć różne produkty z kamienia do wnętrz, kuchni i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slavko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uwielbiam wystrój wnętrz, wyszukiwanie różnych inspiracji, łączenie dodatków... Odkąd urządzam moje mieszkanie stało się to moją prawdziwą pasją. Zapraszam Was również na mojego ulubionego bloga: http://znajdzswojstyl24.pl/. Tu można znaleźć dużo ciekawych dodatków do aranżacji wnętrz, oryginalne i niebanalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy