FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 5:07 pm    Temat postu: Kuchnia Odpowiedz z cytatem

Oj kuchnia to zdecydowanie moje miejsce Pomijając sprzęt AGD to lubie mieć różne "bibelociki" które dopełniają całości i nie mówię tu o jakiś figurkach ale np jakiś fikuśny zegar ścienny czy drewniane pudełko na owocowe herbaty, zioła na parapecie w specjalnych nie dużych doniczkach itd. Widziałam dużo tego typu rzeczy w http://desideradesign.pl/kategoria/kuchnia. Takie przedmioty utożsamiają miejsce z osobą która w nim przebywa. Nie lubie przesytu i przerostu formy nad treścią ale kilka takich szczególnych rzeczy powinno się znaleźć w każdej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już na szczęście po remoncie Smile teraz pozamawiałam sobie różne akcesoria i dekoracje kuchenne jeszcze z Duki - https://dukapolska.com/tekstylia-i-dekoracje bardzo ładne mają dodatki do kuchni, nadają jej takiego fajnego klimatu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzi444
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też już po remoncie , ale kuchni skompletowanej do konca jeszcze nie mam
Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekawa jak to wygląda, bo tak generalnie rozważam skorzystanie z takiej opcji. Ciekawym rozwiązaniem wydają mi się także fototapety w kuchni. Chociażby w http://www.fototapetyinfo.pl/ można znaleźć wiele produktów, przeznaczonych do przeróżnych pomieszczeń. Przy czym nie zawierają one szkodliwych barwników. W procesie powstawania fototapety sięga się natomiast po technologię HP Latex III generacji. Jest ona w pełni ekologiczna, przyjazna dla naszego zdrowia, a co więcej kolory na niej są trwałe i takie produkty będą piękną ozdobą naszego mieszkania przez długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enoale
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 21

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaliśmy trochę o fornirach i zdecydowaliśmy się zamówić panele ścienne z forniru modyfikowanego http://www.laminwoods.pl - mogliśmy wybrać sobie ubarwienie i usłojenie forniru, czyli byliśmy traktowani jak klient indywidualny. Materiał najwyższej jakości prezentuje się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Grajewo

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 5:57 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie jest po kapitalnym remoncie i najgorzej wspominam właśnie remont kuchni, bardzo dużo pracy było przy tym i wiele niejasności ze strony fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, fachowcy potrafią "napsuć krwi" - ale nie wszyscy! Smile Ja mogę polecić świetną ekipę od kuchni - a mianowicie od mebli kuchennych. Jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa, to z doświadczenia wiem, że są godni zaufania Smile Mowa o firmie Qchnie.pl. Polecam gorąco! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek95
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 86

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Ze swej strony) w razie problemów z wyposażeniem łazienki mogę polecić skorzystanie z https://modnydom24.pl/ Zresztą oferta odnosi się nie tylko do łazienki, ale to już temat na inne miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 182

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 11:44 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam sobie ramki aluminiowe i powkładałam do nich obrazki z owocami Taka fajna ozdoba na ścianie w kuchni wyszła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy doświadczenie i możemy polecić ta firmę http://www.torusmeble.pl/
Robią super meble na wymiar. Nasza kuchnia jest wyjątkowa i szybko powstała.
Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie szykuję się do remontu kuchni. Czytam takie poradniki jak https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/modne-kuchnie-2017 i szukam tego co mi najbardziej będzie odpowiadało. Bo w kuchni to nie moja żona rządzi ale ja. Uwielbiam gotować. Zresztą skończyłem technikum gastronomiczne i nawet przez jakiś czas pracowałem jako kucharz. Tylko, że doszedłem do wniosku, że bardzo lubię to robić, ale raczej tak dla siebie i swoich bliskich. Jak pracowałem jako kucharz to nie sprawiało mi to przyjemności. A i sprawiało to tylko, że nie gotowałem w domu dla bliskich. Zresztą ja lubię w kuchni eksperymentować. Jakoś nie kręci mnie trzymanie się przepisów. Co niestety w pracy na kuchni w restauracji musiałem robić.
Tak więc szykuje się u mnie, w końcu, remont kuchni i chcę aby po remoncie ta kuchnia była kuchnią marzeń. Więc jak coś zbieram inspirację co do wnętrza i sprzętów. Gdzie kupię najlepszy sprzęt, za jak najmniejsze pieniądze. Wiecie remont kuchni to nie jest najtańsza rzecz. A jak mam jakiś sprzęt kupić w jednym sklepie o 100 taniej to na kilku sprzętach już robi to różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riposta
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniamus napisał:
To fakt, fachowcy potrafią "napsuć krwi" - ale nie wszyscy! Smile Ja mogę polecić świetną ekipę od kuchni - a mianowicie od mebli kuchennych. Jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa, to z doświadczenia wiem, że są godni zaufania Smile Mowa o firmie Qchnie.pl. Polecam gorąco! Smile


Ooo, super, dzięki za namiar Smile Ja właśnie poszukuję ekipy do kuchni... A faktycznie ciężko trafić na naprawdę dobrego fachowca. Firm jest dużo, trudno wybrać jedną konkretną. Rekomendacja na wagę złota! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o blatach kuchennych granitowych ? Moja siostra ma blat granitowy właśnie i to super wygląda. Poza tym nie używa żadnych desek do krojenia, bezpośrednio na blacie wszystko robi. I właśnie szukałam takich blatów w necie i tutaj znalazłam ciekawe oferty- http://omm.rocks/kategoria/rodzaje-kamieni-galeria-kamienia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam różne drobiazgi do kuchni.
Ostatnio kupiłam wałek w serduszka i pieczątki do ciastek Very Happy
_________________
Najlepszy pomysł na imprezę http://fotopobudka.pl/ sprawdź fotobudkę z Wrocławia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam teraz odpowiedniego zlewozmywaka do swojej kuchni. Bardzo podobają mi się zlewozmywaki granitowe i chyba właśnie na taki się ostatecznie zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy