FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Regał do garażu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 6:14 pm    Temat postu: Regał do garażu Odpowiedz z cytatem

Jaki garaż by to nie był to musi być w nim porządek. Miejsce do składowania wszystkich niepotrzebnych rzeczy raczej garażem się nie nazywa wiec mus tam panować jakiś ład. U nas w garażu bardzo pomogły takie ragały https://e-promag.pl/katalog/Metalowy-regal-polkowy-typu-SLC,1995.html . Dzięki temu nie muszę godzinę szukać potrzebnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze w garażu powinien być porządek, w piwnicy zresztą też. Bardzo się sprawdzają te regały http://www.e-regaly.pl/ Można wybrać regał skręcany lub ściskany. Sami też decydujecie o jego parametrach, czy ilości półek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie uniwersalne są najlepsze, albo zlecić można stolarzowi do wykonania na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio widziałam bardzo fajne regały na opony.
Wydaje mi sie, że mogą się świetnie sprawdzic w garazu.
U nas w garażu są trzy regały na narzędzia i inne rzeczy męża. Nad regałem na opony myslimy od jakiegoś czasu bo póki co opony leżą w kącie i zajmują miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą dobrego garażu jest na pewno odpowiednio dopasowana brama garażowa. Ja postawiłem na model RenoMatic Light 2017 od Hormann i mogę śmiało polecić osobom które szukają rozwiązania na lata, jednocześnie będącego pięknym dopełnieniem całej aranżacji domu. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych oraz odpowiednio dobranym napędem do jej powierzchni ProLift 500 bądź 700 z kilku letnią gwarancją. Natomiast po stronie zewnętrznej bramy wykorzystano delikatnie strukturyzowaną powierzchnię Woodgrain lub Decocolor. Podsumowując pomyśleli o wszystkim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metalowe czy plastikowe regały znajdziecie w Rodło z Bytomia http://www.rodlobytom.pl/ Ja mam od nich regały plastikowe i bardzo są wytrzymałe i solidne, dobrze mi służą. Ceny bardzo ok bo to producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metalowe bardziej praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

regał metalowy albo porządny drewniany,w marketach budowlanych znajdziecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 660

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrej jakości i trwałości w zakresie wyboru odpowiedniej siatki do regałów wysokiego składowania to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta https://sieci-siatki.pl/siatki-na-regaly-skuteczne-zabezpieczenie-regalow-wysokiego-skladowania/ u którego będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście obsługi, terminowość realizacji i jednocześnie skorzystanie z naprawdę dobrych ofert cenowych. Pozdrawiam i dajcie znać jak sobie z tym poradziliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy