FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Izolacja wodna budynku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 12:06 pm    Temat postu: Izolacja wodna budynku Odpowiedz z cytatem

Chciałabym dowiedzieć się tak ogólnie czegoś więcej na temat izolacji wodnych budynków. Czy to da się przeprowadzić o dowolnej porze roku?
Ile to może kosztować i jakich efektów należy się spodziewać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak samo jak w przypadku każdej innej pracy związanej z remontami i budowlanką najlepiej będzie zwyczajnie latem czy wiosną, ale nie sądzę, żeby ogólnie pogoda miała tu większe znaczenie.
Poczytaj sobie tutaj: http://budwod.eu/oferta/izolacja-przeciwwodna jak działa dobrze wykonana izolacja przeciwwodna i w ogóle z czego jest zrobiona. Jest to stronka prowadzona przez firmę zajmującą się takimi usługami, więc masz tam informacje z pierwszej ręki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, ze jak jest ciepło to najlepiej robić rózne remonty czy przebudowy itp. W kwestii ocieplenia to wydaje mi się, że najlepiej jest zwrócić się do jakiejś profesjonalnej firmy np http://drewnolim-izolacje.pl/ wykonuje takie izolacje pianą więc doradzą w kwestii wyboru najlepszego sposobu izolacji. Czytałem na ich stronie, że taka piana wystarcza na całe "życie budynku" więc chyba to tylko jednorazowy wydatek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej latem zabierać się za takie prace. Mój mąż obecnie planuje ocieplanie rur. Znalazł na http://www.folimpex.eu/pl/13-otuliny świetne jakościowo otuliny i chyba je zamówi. Uważam, ze dobra izolacja jest najważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne rodzaju izolacje montuje http://izolacjepianowe.pl/index.php/oferta/ Może akurat ta firma będzie w stanie tobie pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kogguuto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 2:32 pm    Temat postu: , Odpowiedz z cytatem

No firma którą podałeś ma naprawde duże możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rebekaa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 30

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze podobały mi sie takie panele szklane Chociaż jeżeli chodzi o wystrój wnętrz to staram sie wspomagać artykułami na tym blogu http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ , czasami można znaleźć tam naprawdę nie złą ciekawostkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Phehi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie normalne otuliny rur co z waty szklanej wystarczą do dobrego ocieplenia. Mam tak u siebie już kilka lat nie ma z tym problemów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że masz na myśli hydroizolację? Chcesz zabezpieczyć budynek przed wilgocią? Jeśli tak to rozważ izolację metodą iniekcji krystalicznej http://www.i-k.pl/izolacja-fundamentow/ . To nowoczesna i bardzo skuteczne metoda. Może być stosowana w nowych jak i starych budynkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć naprawdę porządną hydroizolację na długie lata to sprawdź systemy izolacyjne producenta WaterBlock w tym WB Duo Flex. Jest to materiał który stosujemy od 2 lat w przypadku wykonywania izolacji fundamentów, tarasu oraz balkonu. Idealnie przylega do powierzchni izolowanej zatrzymując korozję i karbonizacje betonu. Dodatkowo gdy powierzchnia została wcześniej zawilgocona to przez niską oporowość dyfuzji możliwe jest jej odparowanie. Pod względem trwałości nie ma sobie równych z resztą nasi klienci spokojnie mogą to potwierdzić i mają od nas 6 letnią gwarancję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kellen.marks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pilnie potrzebuje zakupić otuliny nadlewu, czy może mi ktoś pomóc? Nie posiadam zbyt dużego doświadczenie w tej tematyce, więc potrzebuje wsparcia.
_________________
otuliny nadlewu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy