FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochód dla piecioosobowej rodziny??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esan1981
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Clarksville

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 9:31 am    Temat postu: Samochód dla piecioosobowej rodziny?? Odpowiedz z cytatem

Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz
_________________
blog tematyczny zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrysler Voyager to dobry samochód dla większej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryluis
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 22
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Renault Kadjar lub Scenic? Oba modele są dość rodzinne i nadają się na przyszłe podróże z dziećmi i całym bagażem. Ogólnie teraz w ofercie Renault można znaleźć sporo fajnych i odnowionych modeli samochodów: https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html
Są też oczywiście takie typowe miejskie auta, ale dla rodziny również się coś znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ardess
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać na stronach z autami używanymi. Są tańsze, a nierzadko można trafić na prawdziwe perełki. Trzeba tylko się skupić na znalezieniu dobrych aut poleasingowych z gwarancją - takich jak tu http://www.papis.pl/samochody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 9:10 am    Temat postu: Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny?? Odpowiedz z cytatem

esan1981 napisał:
Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz


Możesz pomyśleć o zamontowaniu gazu w zafirze albo cmaxie, to są duże auta rodzinne które spełniają Twoje oczekiwania, a tu znajdziesz warsztat http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat w którym zestaw Optima Ci bez problemu i szybko zamontują , dodam jeszcze że to się bardzo opłaca a montaż w przypadku takich samochodów zwraca się już po 5-6 miesiącach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 106

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Seat Altea albo Volkswagen Touran I?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siejka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Opel Zafira? Jest duży i na pewno pomieści całą Twoją rodzinę.
_________________
http://www.interauto.krakow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży samochód do podstawa dla rodziny, ale nie chodzi mi tutaj tylko o bagażnik, bo możemy sobie bez problemu kupić bagażnik dachowy. Mam tu na myśli dużo miejsca w środku auta. Niby dzieci dużo miejsca nie zajmują, ale jeśli daleko podróżujemy, to na pewno chciałyby mieć luźno z tyłu. Ja mam akurat samochód terenowy, który dodatkowo zaopatrzyłam w bagażnik dachowy, który kupiłam tutaj https://adamot.pl/ . Polecam, bo to bardzo praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobry stan techniczny.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już jest wyzwanie, ale auto dla takiej rodziny musi być spore i wygodne. JA myśle, że SUVy świetnie się sprawdzają, moi znajomi mają taki samochód. Możesz się wybrać do salonu peugeot i poszukać czegoś odpowiedniego. Warto skorzystać z oferty wyprzedaży rocznika jaką mają, w końcu koniec roku i czyszczą magazyny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak będziecie mieli spory samochód to w pięć osób z bagażami możecie mieć problem z pomieszczeniem się. Dlatego polecam wam skontaktować się z firmą www.bagazniki.info.pl Od nich zakupicie bagażniki, które można zamontować na dachu. To znacznie ułatwia różnego rodzaju rodzinne wyjazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafal33211
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem samochód w https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ i jestem z tego samochodu bardzo zadowolony.Moim zdaniem każdy takim samochodem powinien jeździć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tez szukałbym jednak czegoś większego, moim zdaniem to Jeep Renegade jest bardzo dobrym autem na które warto postawić jeżeli też chcecie mieć wygodę jak i elegancję w jednym. Możesz zajrzeć w wolnej chwili do oferty salonu Auto Res Rzeszów w którym oprócz aut nowych znajdziesz również używane i co ważne na miejscu też można liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi i dość sprawną realizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wam zainwestować w SUVa. Są to pojemne samochody. Sam mam Jeepa Grand Cherokee, którego zakupiłem w salonie samochodowym http://edmark.com.pl/ W Warszawie. W tym samochodzie pomieści się 5 osobowa rodzina z bagażami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za nowy to trzeba sporo zapłacić, może się uda coś znaleźć w bardzo dobrym stanie ale używanego? na http://www.pewnyautomobil.pl/kupujesz-samochod-autokomisy-gliwice-najlepsza-mozliwa-opcja polecam zerknąć. Sprawdzony autokomis Gliwice. Nie jeden z moich znajomych już tam auto znalazł i bardzo zadowoleni byli. Po pierwsze masz tam dokładnie sprawdzone samochody, wiesz co kupujesz dokładnie. Można na samochód dostać oprócz tego aż 2 lata gwarancji. Żaden sprzedający Ci takiej gwarancji nie da. Także to godna uwagi opcja jest. Z resztą na miejscu można się więcej dowiedzieć albo na stronie. Można też wyszukać auto, mają poręczną wyszukiwarkę z samochodami na sprzedaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy