FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupić od dewelopera czy z rynku wtórnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zakupić mieszkanie od dewelopera. Dzięki temu można je urządzić według własnego uznania. Tutaj http://www.dsdevelopment.pl warto sobie zerknąć. Jest wiele ciekawych ofert, ponieważ DS Development realizuje obecnie kilka inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
porto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uważam ze zdecydowanie deweloper, ale koniecznie sprawdzony. W mysłowicach teraz powstaje swietne osiedle park moniuszki buduje je deweloper Nexx.
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto kupować od dewelopera, wszelkie gwarancje byłby wtedy uznawane, a jednak przy rynku wtórnym jest to nie możliwe. Zobaczcie sobie http://www.temar.com.pl/, w Wrocławiu są bardzo ładne mieszkania/apartamenty z garażem w promocyjnej ofercie, moze się wam spodoba.
Powrót do góry
Trrumanter
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz sprawdzone źródło to brałbym np z wtórnego. Do tego ja mam parę mieszkań pod wynajem i znalazłem ciekawy blog na temat jak zweryfikować najemców : http://pewnynajemca.pl/blog/2017/05/23/sposoby-na-zweryfikowanie-najemcow/ muszę to sprawdzić u siebie bo są tacy najemcy czasami, że właśnie problemy z nimi same są i można łatwo właśnie to zweryfikować teraz.
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 7:13 am    Temat postu: Mieszkanko Odpowiedz z cytatem

Ja też należę raczej do zwolenniczek mieszkań deweloperskich. No bo pomyślcie sami, takie mieszkanie możecie we własnym zakresie urządzić, całkowicie według swojego uznania. Lokale na rynku wtórnym, owszem, są tańsze, ale jednak przy okazji człowiek, który kupuje je, jest "skazany" na zastane wnętrze. A nie każdy ma tyle hajsu, żeby od razu brać się za remont. Ja na przykład kupiłam mieszkanko deweloperskie w Warszawie kosztowało sporo kasy, ale przynajmniej mam pewność, że urządziłam je tak, jak chciałam. A Warszawa jest naprawdę fajnym miejscem do mieszkania, możecie się o tym przekonać tutaj - http://www.meble-kuchnia.pl/zostan-warszawiakiem/
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej kupić mieszkanie od dewelopera. Możesz wszystko wykonczyć od podstaw tak jak Ci się podoba, budynki są nowoczesne i okolice ładne. Mi podoba się osiedle Brzozowy Zakątek w Warszawie. Jest spokojne i mało ruchliwe. Namawiam męża na zakup mieszkania tam bo obecnie wynajmujemy i zaczyna mnie już to męczyć.
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, możesz w takim mieszkaniu sam wszystko zaplanować tak jak Ci się podoba, a na osiedlu Nowe Odolany na Woli są też pakiety wykończeniowe, materiały wykończeniowe są świetnej jakości, sama widziałam warto dopłacić te parę groszy Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: