FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęt czyszczący do domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robinorbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 7:22 am    Temat postu: Sprzęt czyszczący do domu Odpowiedz z cytatem

Witam, zepsuł mi się mój stary odkurzacz i potrzebuję nowego sprzętu. Macie jakieś swoje ulubione marki? Znajoma strasznie mnie namawia na sprzęt Numatic - podobno solidne i wytrzymałe maszyny czyszczące. Jednak ja wole się spytać na forum zanim podejmę jakikolwiek zakup Smile Czekam na odpowiedzi.

Ostatnio zmieniony przez robinorbi dnia Wto Sie 16, 2022 8:07 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki odkurzacz to ma być? tradycyjny, bezworkowy, automatyczny? wybór jest naprawdę spory. Polecam zajrzeć na https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-odkurzacz-jak-wybrac.bhtml masz tam solidny test odkurzaczy. Sama po jego lekturze wybrałam dla siebie odpowiedni model. Maszyna czyszcząca jaką pokazujesz to raczej sprzęt przemysłowy, na warunki domowe jakoś tego nie widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garry007
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam ulubionych marek, jeżeli potrzebuję jakiegoś nowego sprzętu wtedy szukam różnych promocji, opinii i na tej podstawie wybieram ten który według mnie jest najlepszy Smile
_________________
https://www.pawelalbrecht.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adaj
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego odkurzacza samochodowego... Czy uważacie, że któryś z tego rankingu będzie ok https://www.metroone.pl/odkurzacz-samochodowy/ ?
_________________
Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polmax.eu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 43
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Karcher, odkurzacz nie do zdarcia.


youtubevideodownloader.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serones
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Wisła

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj o tym informacji w Internecie. Myślę, że z całą pewnością coś sprawdzonego się tam znajdzie Smile
_________________
Miłość to dar, nie kara. Bywa trudna, ale tylko głupcy rezygnują z niej, gdy pojawią się problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brnowik88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że od karcher sprzęty są nie do zdarcia. W domu mam takie przyrządy do sprzątania. Są ekstra.
_________________
wymiana szybki wyświetlacza Poznań - wymianaszybki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Elextrolux, jest dobry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym coś polecić, to z pewnością wskazałabym na markę Hoover. Tylko oni mają moim zdaniem duże doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. To solidny i super nowoczesny sprzęt najwyżej jakości. Na tej stronie jest szeroka oferta urządzeń http://www.hoover.pl/pl_PL/odkurzacze-cylindryczne . Do wyboru do koloru. Ja zdecydowałam się na TELIOS EXTRA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny. Teraz nie muszę dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach w domu . Kupiłam ten http://centralne-odkurzacze.net/zestawy/520-odkurzacz-centralny-greenline-450-zestaw-komfort.html który służy mi już jakiś czas i mogę go polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię spędzać dużo czasu na sprzątani dlatego zainwestowałam w odkurzacz Athen od Hoover, nie dość, że wjedzie w każdy kąt i pozbędzie się każdego zabrudzenia to jeszcze jest lekki i intuicyjny. Śmiało mogą nić już operować dzieci, które pomału są wdrążane w odkurzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdza się odkurzacz na parę. Jest to super rzecz, jeżeli w kuchni mamy płytki i często się męczymy z ich domyciem, można również bardzo efektownie posprzątać balkon po dłuższej nieobecności. Więcej możesz przeczytać tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/odkurzacz-na-pare-popularne-modele-zalety-wady-opinie-ceny/, bardzo ciekawy i kompleksowy materiał. Te odkurzacze nie są wcale drogie, a mają wiele zalet!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enoale
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zainwestowałam w odkurzacz iRobot Roomba i to chyba był strzał w 10. Robot sprząta a ja się relaksuje, nie wzięłam do ręki szczotki czy odkurzacza po zakupie sprzętu. Bardzo pomocna była mi strona jaki-odkurzacz.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwaziusz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enoale napisał:
A ja ostatnio zainwestowałam w odkurzacz iRobot Roomba i to chyba był strzał w 10. Robot sprząta a ja się relaksuje, nie wzięłam do ręki szczotki czy odkurzacza po zakupie sprzętu.


Który konkretnie model? Z tego co widzę, na oficjalniej stronie https://irobot.pl/pl/, jest ich aż 9. Na pewno nie potrzebuję takiego bardzo wypasionego, bo nie mam ani dywanów, ani wykładzin, które potrzebowałyby dużej mocy ssącej. Zależy mi tylko na tym, żeby pod moją nieobecność podłogi zostały zamiecione z kurzu, piasku i codziennego brudu. Który model będzie najlepszy w tym przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie się sprawdza Karcher. Mamy kilka ich rzeczy w tym odkurzacz, myjkę do okien i mop elektryczny i wszystko działa solidnie, rzeczywiście te urządzenia są solidne, wysokiej jakości. U nas wszystko działa sprawnie a urządzenia maja już po kilka lat. Kupowaliśmy tu http://karcher-intervip.com.pl/home-garden/ Można lekko negocjować ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy