FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupić od dewelopera czy z rynku wtórnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zakupić mieszkanie od dewelopera. Dzięki temu można je urządzić według własnego uznania. Tutaj http://www.dsdevelopment.pl warto sobie zerknąć. Jest wiele ciekawych ofert, ponieważ DS Development realizuje obecnie kilka inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
porto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 41

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uważam ze zdecydowanie deweloper, ale koniecznie sprawdzony. W mysłowicach teraz powstaje swietne osiedle park moniuszki buduje je deweloper Nexx.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto kupować od dewelopera, wszelkie gwarancje byłby wtedy uznawane, a jednak przy rynku wtórnym jest to nie możliwe. Zobaczcie sobie http://www.temar.com.pl/, w Wrocławiu są bardzo ładne mieszkania/apartamenty z garażem w promocyjnej ofercie, moze się wam spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz sprawdzone źródło to brałbym np z wtórnego. Do tego ja mam parę mieszkań pod wynajem i znalazłem ciekawy blog na temat jak zweryfikować najemców : http://pewnynajemca.pl/blog/2017/05/23/sposoby-na-zweryfikowanie-najemcow/ muszę to sprawdzić u siebie bo są tacy najemcy czasami, że właśnie problemy z nimi same są i można łatwo właśnie to zweryfikować teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 7:13 am    Temat postu: Mieszkanko Odpowiedz z cytatem

Ja też należę raczej do zwolenniczek mieszkań deweloperskich. No bo pomyślcie sami, takie mieszkanie możecie we własnym zakresie urządzić, całkowicie według swojego uznania. Lokale na rynku wtórnym, owszem, są tańsze, ale jednak przy okazji człowiek, który kupuje je, jest "skazany" na zastane wnętrze. A nie każdy ma tyle hajsu, żeby od razu brać się za remont. Ja na przykład kupiłam mieszkanko deweloperskie w Warszawie kosztowało sporo kasy, ale przynajmniej mam pewność, że urządziłam je tak, jak chciałam. A Warszawa jest naprawdę fajnym miejscem do mieszkania, możecie się o tym przekonać tutaj - http://www.meble-kuchnia.pl/zostan-warszawiakiem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej kupić mieszkanie od dewelopera. Możesz wszystko wykonczyć od podstaw tak jak Ci się podoba, budynki są nowoczesne i okolice ładne. Mi podoba się osiedle Brzozowy Zakątek w Warszawie. Jest spokojne i mało ruchliwe. Namawiam męża na zakup mieszkania tam bo obecnie wynajmujemy i zaczyna mnie już to męczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, możesz w takim mieszkaniu sam wszystko zaplanować tak jak Ci się podoba, a na osiedlu Nowe Odolany na Woli są też pakiety wykończeniowe, materiały wykończeniowe są świetnej jakości, sama widziałam warto dopłacić te parę groszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie to zawsze jest ciężka decyzja, lepiej wziąć od dewelopera czy z rynku wtórnego... Mieszkania deweloperskie są idealne dla osób, które pragną wszystko od podstaw zaplanować i po swojemu zaaranżować. Choć są też ludzie (tacy jak ja na przykład) którzy woleli by się wprowadzić na gotowe i nie bawić się w remonty. Osobiście nie mam po prostu czasu na tego typu rzeczy i jedyne o czym marzę to szybko kupić mieszkanie i mieć możliwość od razu w nim zamieszkać. Dlatego zdecydowałam się na współpracę w pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim, który ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o warszawski rynek nieruchomości i liczę na to, że niebawem będę mogła cieszyć się swoim własnym mieszkaniem Smile Chciałabym na Wilanowie, ale to nie jest jakiś wymóg, może być również inna dzielnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi kupili ostatnio jedno z mieszkania Toruń i z tego co mówią, wnioskuje że są zachwyceni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dewelopera najlepiej ale dobrze, jeżeli mieszkanie już jest, prosze, nie kupujcie kota w worku, płacąc zaliczki za mieszkanie, a blok nawet jeszcze nie istnieje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 3:58 pm    Temat postu: Mieszkanie do remontu Odpowiedz z cytatem

A ja polecam zakup z rynku wtórnego i to nawet mieszkania całkowicie do remontu. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony - wszystko urządziłem po swojemu i nie musiałem się prosić o wyburzenie ścianki działowej. Cenowo też wyszło sporo taniej, wystarczy trochę pracy Smile. Po więcej info wejdź np. tu http://goldenhawk.pl/articles/view/19 bo wiem, jak trudne jest podjęcie decyzji o zakupie mieszkania w takim stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup domu od dewelopera to bardzo dobry pomysł. Musisz tylko Znaleźć odpowiednia dla siebie oferte. Pomyśl ile masz do przeznaczenia na taki dom. Z tego co się orientuje to ten http://www.artado.pl/ , deweloper z Zielonej Góry ma domy i mieszkania w bardzo przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że kupienie mieszkania od dewelopera jest bezpieczne, gdy wiemy jak to zrobić poprawnie. Trzeba zrobić dobry research na rynku, pooglądać oferty poszczególnych (zwykle są na stronach internetowych, tak jak tutaj), a całe zadanie powinno być znacznie ułatwione :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil346
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym portalu polskiebudowlane znajdziecie świetny artykuł na temat tego, czy warto decydować się na zakup domu od dewelopera, czy lepiej nie. Warto przeczytać porady ekspertów zanim się zdecydujemy na zakup.
_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://tomekborucki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szynek08
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukajcie porad w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością coś sie znajdzie Wink
_________________
To właśnie cali śmiertelnicy – mają tylko parę chwil na tym świecie, a poświęcają je na komplikowanie najprostszych spraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy