FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowy materac lateksowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radziwil
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Jabłonowo

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 7:42 pm    Temat postu: Nowy materac lateksowy Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Chciałbym sobie kupić jakiś nowy materac - najlepiej lateksowy. Co możecie mi polecić? Czy Waszym zdaniem np. któryś z tych byłby ok? http://www.mattresslove.com/cat-pol-1214553885-Materace-Lateksowe.html
_________________
Cięty język to jedyne ostre narzędzie, które nie tępi się przez ciągłe używanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
majserkowicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytalismy troche w necie o materacac i wyszło na to ze lateksowy bo jak piszą jako jest to najbardziej elastyczny materiał do produkcji materacy, ma wyjątkowe zdolności tzw elastyczności punktowej czyli odciska się tylko tam gdzie go naciskasz a strefa obok pozostaje nieruszona czyli nie leżysz w niecce wygniecionej przez własną pupkę - za przeproszeniem - z powyginanym kręgosłupem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest wybór odpowiedniej twardości – za miękki nie będzie odpowiednio podpierać naszego kręgosłupa, za twardy zaś spowoduje ból pleców. Poczytaj o materacach od firmy ART-MEDIC, a wykonanych w technologii Viscotherapy. Dopasowują się do kształtu ciała, redukują nacisk, zmniejszają napięcie mięśni i przynoszą ulgę dla kręgosłupa czy szyji. Taki materac to wydatek na lata, który zapewni nam komfortowy i zdrowy sen każdej nocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materac przede wszystkim musi być wygodny. Jednak wybór odpowiedniego materaca może być trudniejszy, niż się wydaje. Ja też długo zastanawiałam się nad materacem jaki wybrać. Ale trafiłam na producenta materacy Heave https://heveamaterace.pl/ i tam mi doradzili i pomogli wybrać odpowiedni materac który jest bardzo wygodny a ja budząc się rano nie czuje już ból w plecach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrowka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Piła

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj jakiegoś speca od tej branży. Na pewno będzie Ci w stanie pomóc Smile
_________________
Świat jest pełen poezji. Ja jej nie piszę, ale zapraszam na mlodytata.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Genhars
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź sobie zobacz materac Rock&Roll bardzo fajny i wygodny mi się bardzo podoba taki materac mamm go od roku i na prawdę stylowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne materace znajdziesz chociażby w Art-Medic Viscotherapy i to nie za 7 tysięcy złotych a za ok 1600. I to właśnie te najwyższej jakości z pianką termoaktywną, tą o największej gęstości 85 kg/m3. Rozumiem oczywiście skupianie się na producentach premium, bo to oni głównie sprzedają takie materace ale jak widać można je dostać znacznie taniej i z dłuższą gwarancją ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy