FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania Warszawa sprzedaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 3:57 pm    Temat postu: Mieszkania Warszawa sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Niestety są bardzo wysokie. Dlatego ja noszę się z zamiarem zakupu mieszkania. Być może uda mi się skorzystać z oferty warszawa mieszkania na sprzedaż ostateczną decyzje podejmie bank, wymagany wkład własny posiadam. O spłatę nie martwię się już tak bardzo. Mam umowę na czas nieokreślony w końcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
fletycja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to nie wszystko, dużą pomocą jest też Mieszkanie Dla Młodych, a poza tym nie trzeba przecież kupować mieszkania w samym centrum, gdzie ceny są sztucznie pompowane. Ja mam na oku mieszkanie w warszawskim Ursusie w jego willowej części. Osiedle nazywa się Klonowy Zakątek i deweloperem jest firma alberoinvest.pl. Dzięki przystankom kolejowym, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, dojazd do centrum zajmuje około 20 minut, a do zagłębia biurowego na Mokotowie można dojechać komunikacją jeszcze szybciej, bo w 15 minut. Bloki są tylko 4 piętrowe, co gwarantuje kameralność i komfort mieszkania. Ceny też są niższe niż mieszkań w centrum. A ciszę i spokój dostajemy w gratisie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dużo lepiej jest kupić mieszkanie. Lepiej przeciez splacać kredyt niż wlasncicielowi koszty mieszkania, nawet jak mieszkanie kosztuje bardzo dużo. A macie już wybrane osiedle? Jeżeli nie to zobaczcie czym opiekuje się administrator nieruchomości warszawa firma status. Sa oni bardzo profesjonalną firmą zajmująca się zarządzaniem m.in osiedlami mieszkaniowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilanów w Warszawie to najładniejsza dzielnica, bardzo dobrze się tu mieszka. Nam i znajomym mieszkania udało się znaleźć w naprawdę dobrej cenie z pomocą agenta Eugeniusza Jaworskiego. Działa kompleksowo, bardzo dba o interesy swoich klientów i od kiedy powierza się mu zlecenie na sprzedaż czy kupno działa bardzo intensywnie, nie ma mowy o bierności czy jakimkolwiek niedopatrzeniu z jego strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hijic
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki za sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esneesul
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 6
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wawie wyjątkowo drogie mieszkania... lepiej w innej części Polski poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tarmek21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto w tym temacie popytać się znajomych. Takie działania z reguły przynoszą bardzo dobre rezultaty Smile
_________________
Prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszystkie problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Woreljszak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak przygotowujecie swoje mieszkania na sprzedaż w Warszawie? Bo ja właśnie myślę nad wzięciem kredytu na 10tyś na odnowę mieszkania przed sprzedażą. Mam nadzieję, że uda mi się podbić jego wartość. Korzystam z tego: Kredyty gotówkowe na 10 000 porównaj na Ceneo. Dajcie znać czy to dobra opcja, czy lepiej sprzedać taniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić mieszkania ochota - są one w centrum miasta, wszędzie jest raczej blisko. Z całą pewnością dosyć blisko masz do pracy, a to według mnie bardzo duża zaleta jeżeli chodzi o mieszkanie w Warszawie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek665
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm… nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Warszawie, w atrakcyjnej lokalizacji i dość dobrej cenie dostępne są w ofercie firmy Polnord. Jedna z inwestycji znajduje się na Woli. Obejmuje mieszkania 3 i 4 pokojowe o wysokim standardzie. Osiedle jest ciche i kameralne, a w pobliżu znajdują się sklepy, parki i przystanki komunikacji miejskiej. Na stronie internetowej https://www.polnord.pl/oferta/warszawa/stacja-kazimierz/ znajduje się więcej informacji na temat tej inwestycji. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych mieszkań jest tak dużo że można dostać oczopląsu, jak nie masz czasu na szukanie a zależy Ci na tym żeby znaleźć korzystną ofertę to zgłoś się do Pani Joanny z Lebiedź Nieruchomości, ona na pewno pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt że wybór jest duży i tego szukania jest trochę al jak masz ściśle sprecyzowane oczekiwania to jest prościej, mi zależy na nowym mieszkaniu ale z wykończeniem pod klucz a więc biorę pod uwagę głównie oferty Atala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka inspiracji, można spojrzeć na ranking inwestycji w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo stresował odbiór mieszkania od developera, niby nowe ale bałam się że będą jakieś usterki czy coś których z mężem nie zauważymy itp. A mieszkanie akurat w Warszawie w Wilanowie kupowaliśmy. Kolega męża z pracy dał mu namiar na firmę per modum, zarządzają jego osiedlem i też służą pomocą przy odbiorach właśnie. Oczywiście skorzystaliśmy z usług, byłam dzięki temu spokojna, że wszystko jest zgodne z umową i nic mnie nie zaskoczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto doradzić się w tym temacie znajomych. Nie powinno być z tym większych trudności.
_________________
Najlepszym nauczycielem jest czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy