FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 4:09 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Widzę, że pierwszy post ma już jakiś wiek, dlatego powiem Ci, co planuję na rok 2018 . Nic nie wspomnę o ówczesnych wakacjach, bo mnie szlak trafia na samo przypomnienie ;p

Mam taki plan, żeby zabrać moją żonę w nietypowe miejsce z okazji naszej 3 rocznicy. Na razie nie wiem jeszcze gdzie, wiem tylko, że ma być ciepło. Tam chciałbym dać jej jeszcze jeden pierścionek zaręczynowy, lepszy od tego, który już ma. Oczywiście wyjazd minimum 5 dni. Co o tym myślicie? Spodoba jej się taka niespodzianka?
Myślałem już o biurze podróży z http://iiimillenium.pl/ . Czy ktoś wykupował u nich wycieczki? Wiecie coś o ich pakietach? A może mam szukać dalej? Pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku troche poszalelismy i bedziemy na wakacjach dwa razy, w czerwcu bylismy w Turcji a juz za 2tygodnie wyruszamy do Madagaskaru. Poki co czytam gdzie sie da czego sie tam spodziewać itp. Stronka http://www.zobacz-afryke.pl/ bardzo mi przybliżyła Madagaskar, super wszystko opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję, warto wybierać się na takie wyjazdy.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo hotel wygląda ciekawie. Ale czy w okolicy jest teraz co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne wakacje zamkniemy rodzinnym wyjazdem na weekend w góry medicalsensus.pl/oferta/pakiety-specjalne/weekend-medicalspa.html. Nie wiem jak wam, ale nam miejsce odpowiada. Jesień to dobra pora na relaks w górach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje, wakacje i po wakacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mozna przecież wyjechać Smile Ja planuje urlop na listopad. Własnie przeglądam oferty noclegów na http://www.mojeurlopy.pl zastanawiam się czy wybrać góry czy morze. W wakacje nie miałam okazji nigdzie wyjechac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:28 am    Temat postu: obóz windsurfingowy Odpowiedz z cytatem

obóz windsurfingowy startuje od maja. Ale warto już dziś planować urlopy, to będzie świetna zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy nie lubią się w wakacje nudzić i chcą zobaczyć, jak największy kawałek świata, ja proponuję wyjazdy motocyklowe. Jest taka firma https://time2moto.pl/ , która oferuje je np. po Costa del Sol. Wiem, że w cenę jest wliczone wyżywienie, nocleg, transfer z lotniska, wynajem motocykla z ubezpieczeniem. Sama chętnie bym skorzystała z takiej niecodziennej oferty wakacyjnej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie myslałem o przyszłorocznych wakacjach, ale z pewnoscią odwiedzę Gdynię tradycyjnie (jakby ktoś się wybierał, to polecam Hotel Nadmorski, btw), potem w połowie lipca na Mazury, sierpień pewnie spędze u siebie, chyba, że odwiedzę rodzinę w Szczecinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w planach jechać do Hiszpanii. Dawno już tam nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:44 am    Temat postu: Wyjazd Odpowiedz z cytatem

ja natomiast jakoś nie jestem przekonana do wojaży zagranicznych. W końcu przecież w Polsce nie brakuje urokliwych klimatów i krajobrazów. Weźmy chociażby Zakopane to miejsce idealne zarówno dla mnie na aktywny wypoczynek, jak i dla mojego dziadka, który dwukrotnie już w Tatrach odbywał turnus rehabilitacyjny - http://www.ubrania-moda.pl/dwa-najwazniejsze-powody-dla-ktorych-warto-stawiac-na-turnusy-rehabilitacyjne-w-zakopanem/. Poza tym, w Zakopanem, funkcjonuje w ogóle inna mentalność, ludzie żyją spokojnie i mniej nerwowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jędrzej
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zakopanem spokojniej?Smile Zakopane żyje z turystyki, a ta z natury nie jest spokojna. Akurat Zakopiańczycy mają ręce pełne roboty i to raczej nie służy optymalnej równowadze wewnętrznej;) Ale co do samych granic Polski, to jak najbardziej - z klimatów górskich również powinniśmy być dumni, tylko osobiście polecam odwiedzanie mniej zatłoczonych, za to równie urokliwych zakątków: Bieszczady, Pieniny, Beskidy, Góry Stołowe...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na wakacje w Sopocie?
Tutaj macie namiary:
Apartamenty Sopot - Joasia
Ul. Chrobrego 47/49, 81-723 Sopot
Telefon: + 48 691-95-22-71
http://www.joasia.com.pl/
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie raczej planuje gdzie pojechać na sylwestra albo na narty i prawdę powiedziawszy znalazłam ofertę która to łączy Smile Spędzaliście kiedyś sylwestra na nartach? Wydaje mi się, że to może być strzał w dziesiątkę. Zobaczymy. Wybieramy się z paczką do Bukowel z Wytwórnią Wypraw. 7 dni szaleństw na stoku i w tym sylwester. W cenie mamy zapewnione śniadanie i obiadokolację więc problem z jedzeniem z głowy a na samym stoku pewnie będzie można zjeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 12 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy