FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilo66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 12:39 pm    Temat postu: Mieszkania Kraków Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Krakwie, kupował/wynajmował ktoś z was niedawno ? Opłaca się tam teraz ? Bo słyszałem, że ceny spadają w dół. Znalazłem nawet kilka takich mieszkania kraków w internecie, ale nie wiem czy mi się to opłaci ?
_________________
mieszkania kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie widzę, żeby te ceny spadały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie namiary na pewniaków, trzymajcie - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/krakow Można fajne okazje ogarnąć bez wydawania kokosów. Mieszkania mają bardzo różne stawki, ale można coś kupić nawet poniżej 4k za metr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laczex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za to moge sie podzielic swietnym artykulem ktory czytalem ostatnio na jednym portalu - http://marketingibiznes.pl/marketing/nieruchomosci-w-dzungli-czyli-rzecz-o-skutecznych-dzialaniach-w-obszarze-marketingu-i-pr - o sprzedazy nieruchomosci. Pewnie sporo osob na forum jest w tej branzy wiec na pewno sie przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej byłoby poszukać ofert kupna mieszkań na serwisach ogłoszeniowych, tam z pewnością najłatwiej o rozeznanie oraz to, by znaleźć najkorzystniejszą ofertę https://sprzedajemy.pl/krakow/nieruchomosci/mieszkania, na tej stronie można sprawdzić, a mamy do wyboru zarówno oferty z rynku wtórnego, jaki pierwotnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cezar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 7

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 9:28 am    Temat postu: taniej Odpowiedz z cytatem

Ceny trochę spadły, ale to i tak duży wydatek. Niestety. ja akurat zastanawiam się nad kupnem mieszkania. Interesuje mnie takie z dopłatą MdM. W styczniu będzie ostatnia szansa na dofinansowanie. Możesz też z niego skorzystać (o ile spełniasz warunki, tutaj masz wszystkie informacje: https://mdmprogram.com/informacje/jakie-sa-warunki-dofinansowania/). To pozwoli dodatkowo zbić koszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w Warszawie też najtaniej nie jest ale z drugiej strony są większe możliwości więc coś za coś! Myślę o kupnie mieszkania na osiedlu Nowe Odolany na Woli, tam jest bardzo ładna okolica a z osiedla w 15 min dostanę się do centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz mieszkania w Krakowie to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą http://www.apartamentywielicka.pl/ . Sami na nią niedawno natrafiliśmy i niedługo będziemy jechać oglądać mieszkania. Okolica jest świetna, ceny całkiem dobre jak na ta lokalizację no i same mieszkania bardzo ładne. Jak coś to więcej informacji powiem Wam jak już sami zobaczymy na żywo tą inwestycje, ale wiem, że będzie dobrze bo same wizualizacje już bardzo zachęcają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie są naprawdę fajne miejsca do mieszkania, mi się podoba osiedle Bagry park bo jest położone nad jeziorem i blisko miejskiej plaży, jest tam też lepsze powietrze niż w centrum Krakowa więc lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretnego miejsca w Krakowie nie polecę, ale niezależnie od tego na jaką lokalizację się zdecydujesz, pomyśl o korzystaniu z Szopi.pl https://szopi.pl/. Z tego co wiem, to działają w Krakowie. A to super wygodna opcja dla zapracowanych czy osób starszych. Na Szopi.pl można zamówić realizację zakupów w różnych sklepach oraz ich dostawę do domu. Popatrzcie na ich stronie - myślę, że namiar na taką usługę się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie teraz ceny mieszkań nie wyglądają źle. Mój znajomy ostatnio kupił fajne lokum za pomocą agencji nieruchomości ABC-dom. Mieszkanie w super stanie, bez żadnych ukrytych szkód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy