FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Materiały do budowy domu - jakie wybierać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:08 am    Temat postu: Materiały do budowy domu - jakie wybierać? Odpowiedz z cytatem

Jakie materiały do budowy domu wybierać?
Podpowiedzcie czego szukać i czym się kierować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ogromne znaczenie będzie miała jakość.
Także warto wziąć sobie pod uwagę najbardziej znane marki i porównać ich oferty.
Tutaj http://www.leier.pl/ masz namiar na coś takiego na przykład.
Zobacz co oferują i zwróć uwagę na parametry techniczne.
Poczytaj też o innych, alternatywnych materiałach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maguri
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysoka jakość i przystępna cena. Warto szukać polecanych produktów i kontaktować się z hurtowniami lub lepiej producentami typu Budmat (http://www.budmat.pl/index.php/blachodachowki).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zależnie od tego, gdzie odbywają się prace czy to w domu czy w ogrodzie, trzeba zawsze stawiać na jak najlepszą jakość. To jest inwestycja na przyszłość więc lepiej nie oszczędzać. W przypadku urządzania ogrodu warto zainwestować w środki biopon, jedne z najlepszych o najbardziej cenionych środków ogrodowych dzięki którym, będzie można się cieszyć pięknym ogrodem przez długi czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu warto też wybrać system kominowy, który posłuży przez wiele lat i da gwarancje BEZPIECZEŃSTWA. Jaki np.? Schiedel - bo marka znana i ceniona, a przede wszystkim synonim systemów kominowych nowej generacji, które są znane w całej Europie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 22

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca zgodzę się, że tylko jakość jest ważna, najważniejszy jest tak naprawdę dobry stosunek ceny do jakości. Czasami do czego warto dopłacić, a czasami się to po prostu nie kalkuluje. Ponadto przy budowie domu oprócz samych materiałów, ważne jest by prace mogły przebiegać sprawnie, bez zbędnego kombinowania i przestojów, trzeba więc zadbać aby materiały były dostarczane na czas, by mieć dobry sprzęt budowlany (rusztowania, szalunki). Wtedy można mieć nadzieję, że wszystko zostanie prawidłowo wykonane, a dom będzie wybudowany bez usterek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pelikanos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ten sklep: http://askom-tasmy.pl jeśli będziecie szukać przeróżnych taśm to tylko tam. Mają naprawdę wszystko : taśmy do folii, taśmy izolacyjne, do klimatyzacji, antypoślizgowe i jeszcze więcej, zaopatruję się u nich od długiego czasu i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybierzcie domy z drewna Smile
Macie gwarancję najwyższej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dom z bala to dopiero ma klimat. Tego nie da się porównać z żadnym domem z cegły. Znam domy z mazur budowane przez Natur Eko Dom i powiem Wam, że to rewelacja. To się po prostu czuje jak się wejdzie do takiego domu. Wygląd, atmosfera w środku, ciepło - nie da się tego tak łatwo opisać, to trzeba samemu poczuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie materiały budowlane to warto postawić na jakość. Przecież buduje się na lata więc warto zadbać o dobre materiały. Jeśli planujecie montować system odwonień obszarów przydomowych to polecam materiały firmy Hauraton http://www.hauraton.com/pl/index.php . Mają w swojej ofercie wiele bardzo dobrych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas wyboru materiałów trzeba kierować się jakością i ceną. Dlatego ja na ogół kupuję w marketach budowlanych, na przykład ostatnio wzięłam gładźe gipsowe na castorama.pl https://www.castorama.pl/produkty/budowa/cementy-i-zaprawy-budowlane/zaprawy-gipsowe.html . Dobre, szybkoschnące , ale też w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 10:09 am    Temat postu: Ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciała zapoznać się z Waszym zdaniem na temat ogrodzeń. Mianowicie chodzi o to, że mój szanowny małżonek postanowił na naszej posesji wybudować ogrodzenie z granitu. Czytałam tym w internecie m.in. na http://www.icons.com.pl/ i wiem, że granit ma wiele zalet. Nie tylko prezentuje się estetycznie, ale przede wszystkim jest trwałym materiałem. A to oznacza, że To nie jest byle jaki materiał, który po pewnym czasie zacznie odpadać, tracić na jakości. Niemniej chcę się upewnić i dlatego pytam Was o zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombajn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza rada jest kupowanie po prostu materialow dobrej jakosci...w sprawdzonych sklepach, gdzie nie sa rzeczy stare... ja zazwyczaj kupuje duzo rzeczy w http://www.odadoz.pl/ naprawde super sprawdzona firma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donata
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 44

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dobrze zaplanować z jakich materiałów chcesz budować dom, poczytaj o tym jak zabezpieczyć dobre parametry ścian zewnętrznych. Temat opisany jest w artykule pracowni architektonicznej MGProjekt : https://www.mgprojekt.com.pl/blog/parametry-scian/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuj towary sprawdzonych producentów i stosuj materały zgodnie z zaleceniem producenta. Zaczynając od zwykłych kołków do zamocowań, narzędzi i korzystaj z pomocy internetowych jak poradnikowy.net. Zakupy będą mniej problemowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy