FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja w domu -warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piernikus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre pytanie haha Very Happy jasne że warto! w lato po prostu jest rarytas o ile tak to moge skomentować a zimą jest ciepło gdy wchodzi się do mieszkania jednakże przy odpowiedniej wymianie powietrza Smile to bardzo fajna sprawa http://klimavip.com.pl/ ta firma montowała nam urządzenia, u nich mamy również serwis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bardzo dobry pomysł, zwłaszcza latem kiedy żar leje się z nieba Smile ja niestety zawsze jestem chora jak zaczynamy w pracy używać klimatyzacji. Przechoruje swoje i potem już nie mam problemów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając solidnego sprzętu, możecie zajrzeć do pompka do skroplin mini maxi. Uważam, że jest to solidna firma, oferująca wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefaodchudzania
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 92

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przepadam za klimatyzacją, nie czuję się za dobrze.




check these guys out
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wodniak1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w dobrą klimatyzację, a swoją mam od GTHPolska ( https://gthpolska.pl/ ). Dobra wentylacja pomieszczenia to ważna sprawa, chyba nit nie chce, żeby jakiś grzyb mu się zalęgł w ścianie, ani to estetyczne ani zdrowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w klimatyzację to nie tylko sam klimatyzator, trzeba też wybrać m.in. pompkę do skroplin. Taką, by działała dobrze, sprawnie i bezawaryjnie. Ze swojej strony polecić mogę pompki mini maxi http://pompkidoskroplin.pl/19-mini-maxi. W moim domu spisują się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto. My zakupiliśmy do mieszkania w tym roku klimatyzator przenośny. To wygodne rozwiązanie, stawiamy go tam gdzie akurat przebywamy. W naszym klimacie myślę, że to wystarczy. Wybór klimatyzatorów jest ogromny, wystarczy zajrzeć do sklepu http://sklep.kominki-vector.pl/ . Polecam, obsługa i ceny są ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzisław Paleta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do klimatyzatora dobrze dokupić pompkę do skroplin mini maxi dobrze oczyszcza klimatyzator z zbędnej wilgoci przez co działa wydajniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strefaodchudzania napisał:
Ja nie przepadam za klimatyzacją, nie czuję się za dobrze.


No bo widocznie masz zamontowany jakiś tani bubel tam gdzie sie nie czujesz za dobrze. Wejdź sobie na CentroClima i przeczytaj artykuł - http://www.centroclima.pl/poradnik/jak-dbac-o-czyste-powietrze-w-mieszkaniu-na-co-dzien-5-praktycznych-sposobow/ klimatyzacja to taka swego rodzaju pomoc dla roślin bo te oczyszczają Ci powietrze, a klimatyzatory usuwają z tego powietrza pyły i roztocza. Także nie byłbym taki sceptyczny do klimatyzacji, raczej do fachowców którzy Wam ją nie umiejętnie montują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundrt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto ja sobie zamawiałem klimatyzacje z http://coolsystem-24.pl/ przyjechali mi założyć i zamontować klimatyzator zdecydowanie polecam takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wspomnieli już moi przedmówcy to wygoda. Na pytanie czy warto należy odpowiedzieć, że na pewno tak. Jednak są też "ale" Klimatyzacja to dobre rozwiązanie lecz przed zakupem poważnie powinny zastanowić się osoby które są alergikami oraz osoby których zwyczajnie na to nie stać. Alergicy tacy jak ja mają np. problemy z funkcjonowaniem szczególnie w okresie nadmiernej aktywności pyłków, na które jesteśmy uczuleni. Nie ma jednak też co panikować. Wszystko da się znieść. Ja sam nie jestem dobrym przykładem, bo mówiąc kolokwialnie "mam to gdzieś" i w moim domu posiadamy
klimatyzację Daikin . Nie przejmuje się alergią, ważniejszy jest dla mnie komfort. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komfortis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam ze swojej strony klimatyzację w domu, sam założyłem w tym roku, przed latem i naprawdę dużo to dało. Jeśli chodzi o firmę to polecam tą :
cc-klimatyzacja.pl mają bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o klimatyzację i wentylację, pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trugert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie zamawiałem klimatyzator z montażem z http://www.coolsystem-24.pl ogólnie fachowo zrobili i bardzo szybki montaż. Jest idelanie a klima to na prawdę super sprawa korzystam z niej cały czas, warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArureXtREX
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to dobra sprawa. Zdecydowanie polecam ale oczywiście nie byle jaką tylko porządny sprzęt. Kupiłem w klimatyzacja Sosnowiec. Latem mocno chłodzi a jak się robi czasami jesienią wieczorami chłodno to i można włączyć w niej ogrzewanie. Tylko jak piszę, trzeba kupić porządny sprzęt nie ten najtańszy z allegro Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trouger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą opcją jest klimatyzacja do domu Warszawa , sam mam i używam jej cały rok. Warto sobie taki klimatyzator założyć bo dużo daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy