FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Naprawa zmywarki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 8:38 pm    Temat postu: Naprawa zmywarki Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam tutaj takiego tematu, a wydaje mi się, że dosyć istotne jest żeby wiedzieć, gdzie szukać pomocy, jeśli coś się zepsuje ze sprzętu AGD. Ja ze swojej strony mogę polecić serwis Milenium. Ostatnio korzystałam z ich pomocy przy zepsutej zmywarce, która za każdym razem zalewała mi podłogę po włączeniu... Ich oferta dostępna jest naprawa zmywarek tutaj: http://milenium-agd.pl/naprawa-agd/naprawa-zmywarek/ - ja zapłaciłam niewiele, a w ciągu jednego dnia już miałam wszystko naprawione w kuchni, także gdyby ktoś potrzebował, to kontaktujcie się z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją lodówkę naprawiałam w firmie z Lublina http://frigola.pl/ Pan z Frigola poradził sobie z usterką bardzo szybko, a wcale nie zapłaciłam dużo. Dobrze, że nie musiałam kupować nowego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie działa też firma http://pomoc-agd-krakow.pl/. Oni mają w ofercie naprawy pogwarancyjne najróżniejszych sprzętów AGD. Zdecydowanie warto zapoznać się z ich ofertą - myślę, że zmywarka nie będzie żadnym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombigi47
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Wink Ja od siebie w tym temcie mogę dodać, że wybór odpowiedniego serwisu elektroniki to z całą pewnością nie jest zadanie łatwe. Już samo wyboru rodzaju jest dość trudne. To znaczy chodzi o to, czy serwis byłby bardziej ogólny, czy jednak specjalistyczny. Jednak jeśli chodzi o Katowice, to ja śmiało mogę polecić ten serwis elektroniki na Karłowicza http://tyla.pl/ Mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w branży. W końcu dwadzieścia lat na rynku musi świadczyć o naprawdę bardzo wysokim poziomie obłsugi i tak dalej.

Spoza Katowic raczej nie mam tego rynku obeznanego, więc ciężko będzie mi coś sprawdzonego doradzić. W każdym razie, z serwisem Tyla mam same dobre doświadczena. Poradzli sobie kiedyś z moim komputerem stacjonarnym i telewizorem. Ostatnio oddałem im do naprawy płytę indukcyjną, która już niestety była po gwarancji i również działa jak należy. Zatem z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto z nich skorzystać Smile A może znacie jeszcze jakieś sprawdzone serwisy elektroniki z Katowic?
_________________
Jeśli człowiek w młodości jest zbyt rozsądny i nie popełnia błędów, to jest nudny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że jak kupowałam sprzęt do firmy od Winterhalter to mam gwarancję i serwis, więc takie naprawy po prostu robią. Ale awarię praktycznie się nie zdarzają, to świetny sprzęt przystosowany do długotrwałej intensywnej pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdinados
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ciężko o dobrego fachowca do sprzętu AGD. Dzięki za polecenie, przyda się!
_________________
Wmówiliśmy sobie, że zasługujemy na dobre życie, że przynależność do rodzaju ludzkiego uchroni nas od bólu. Ta teoria się wspaniale sprawdza - dopóki nie napotkamy nieuniknionych trudności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy