FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zadbać o głębię czerni naszych ubrań?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
riaris1977
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Atlanta

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:11 am    Temat postu: Jak zadbać o głębię czerni naszych ubrań? Odpowiedz z cytatem

Czarna sukienka, bluzeczka, spódnica wygląda świetnie, dopóki nie zszarzeje po praniu. Kiedy po wysuszeniu czarnego T-shirta zauważamy przykre zmiany, to często na ratunek jest już za późno. Trzeba pożegnać się z nim i kupić coś nowego. Gorzej, jeśli to nasza ukochana bluzeczka tak spłowiała. Żal po czasie. Do głowy przychodzi myśl, że lepiej było wcześniej pomyśleć , zanim się uprało. Można było nie wyrzucać metki i prać zgodnie z przepisem prania. A co jeśli dana rzecz powinna być prana chemicznie. Przecież nie sposób za każdym razem jednego drobiazgu oddawać do pralni. Nie jestem też zwolenniczką wietrzenia ciuchów ani zamrażania w lodówce, co podobno jest też sposobem na odświeżenie odzieży. Właśnie! Jak nie dopuścić do utraty głębokiej czerni naszych ubrań? Czy macie jakieś domowe sposoby na przedłużenie młodości czarnych ubrań? Czy je po prostu wyrzucacie i kupujecie nowe? A może warto wcześniej zainwestować w rzeczy lepszej jakości? Ciekawa jestem waszego zdania na ten temat.
_________________
moja strona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem dodaję do prania octu żeby odświeżyć kolor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje,że to zależy od materiału. Jakiś miesiąc temu kupiłam sobie na http://www.spektroom.com.pl bluzkę - sweterek i tak mi się podoba,że bardzo często go nosiłam więc i często prałam. Normalnie moje rzeczy po tak częstym praniu szarzeją i muszę dodawać tego octu, a ten sweterek ciągle wygląda jak nowy. Także materiał, barwik, ma znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może czas pomyśleć o zakupach? Farbowanie często jest nieopłacalne. Ubrania są tak tanie, że w cenie farby możesz mieć nowe ubranie.
_________________
http://www.navona.pl/Suknie_weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry środek piorący to podstawa. Ja używam pereł piorących Perlux ( są też takie przeznaczone tylko do czarnych ubrań). Nie dość, że super radzą sobie z plamami to jeszcze zachowują głębię kolorów i sprawiają, że ubrania po praniu są miękkie i pachnące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy