FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jadalnia - stylowa czy praktyczna?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 11:50 am    Temat postu: Jadalnia - stylowa czy praktyczna? Odpowiedz z cytatem

Jakie rozwiązanie będzie lepsze w jadalni?
Chciałabym, żeby było przede wszystkim wygodnie, ale zastanawiam się też nad tym jak to zrobić, żeby było też stylowo i przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu więcej uwagi poświęciłabym wyborowi odpowiednich krzeseł.
Na przykład te: http://www.brw.com.pl/krzesla_obrotowe/?m=2,jadalnia są obrotowe.
Jest to dość niespotykane rozwiązanie dla jadalni, ale moim zdaniem bardzo funkcjonalne. Poza tym warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie, bo do 12 stycznia trwa tam obniżka o 10%. Do tego można sobie rozbić spłatę na raty bez oprocentowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto połączyć jedno i drugie. Wtedy bedziemy to połączenie idealne. Aby dodac takim pomieszczeniom stylu można pomyśleć o powieszeniu fototapety takiej jak te http://www.fotoboard.com.pl/fototapety/tematyka/jedzenie , takie dodatki nadają bardzo fajnego klimatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja daje u siebie w pokojach fototapety ewentualnie obrazy do ozdoby. Ostatnio odnawiałem drzwi i stosowałem coś takiego http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-drzwi-wewnetrzne/102-135 świetna forma ozdoby no i drzwi nie do poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unesines
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie do nowego domu zrezygnowaliśmy z jadalni, łącząc ją z kuchnią - dzięki temu mamy większy pokój dzienny. Jeśli chcesz coś fajnego do jadalni to mogę Tobie polecić Fototapetę - wcale nie jest tak trudno ją położyć, a wygląda świetnie!
_________________
Aby wygrać trzeba grać, sprawdź lotto online dla tych, którzy lubią wysokie wygrane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 31

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie może weźmiesz pod uwagę także te krzesła Signal - http://meblowiec.pl/meble-z-dostawa-24-h,signal,c213,m4.html? Mnie najbardziej przypadły do gustu krzesła z kolekcji Skandynavian, są przepiękne! Z chęcią przygarnęłabym je do swojej jadalni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miron56
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 24

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam stół szklany i biały, osobiście podobają mi się ciemniejsze kolory jak na przykład dymiony dąb czy orzech amerykański, nie wiem czy lubisz jak są widoczne usłojenia na blacie? tutaj www.tables.design mają ciekawe modele stołów jadalnych marki Alef Design, które są wykonane z wysokiej jakości drewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem przeciwnikiem szklanych stołów, jednak zdecydowanie jestem za estetycznym i nowoczesnym wyposazeniem kuchni, można to doskonale połączyć z praktycznością. Doskonale te funkcje spełniają meble na wymiar, które pozwalaja na dobre wykorzstanie przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie wyspę z wydzieloną częścią przeznaczoną na spożywanie posiłków. Ostatnio zamówiłam nowoczesne krzesła dokładnie te https://www.krzesloteka.pl/kategoria-produktu/hokery-krzesla-barowe/
Całość dobrze się prezentuje i nie stwarza problemów w użytkowaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie można połączyć stylowej z praktyczną? Przecież jest teraz tyle opcji wyposażenia do wyboru, że wszystko da się zrobić. Choćby taki stół z krzesłami do jadalni. Przyciąga oko a do tego jest bardzo funkcjonalny. Generalnie uważam, że meble muszą być ładne ale także praktyczne. W końcu mają nam służyć a nie tylko zdobić mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Wybór stołów czy krzeseł do jadalni jest ogromny https://www.promyk-meble.pl/?pl_stoly-i-krzesla,13. Można wybrać coś praktycznego, co po dodaniu odpowiednich dekoracji stanie się również stylowe. Wszystko to kwestia wyobraźni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 3:49 pm    Temat postu: Jadalnia Odpowiedz z cytatem

A ja w swoim domu zdecydowałam się połączyć salon z jadalnią i wyszło to naprawdę sympatycznie. Muszę Wam się przyznać, że długo budowaliśmy nasz dom z mężem. Niestety, najpierw trzeba było zebrać potrzebne środki finansowe, a to wymagało naszego kilkuletniego wyjazdu za granicę. Obydwoje na szczęście mieliśmy w Wielkiej Brytanii znajomych, więc nie jechaliśmy zupełnie w "ciemno". Szybko udało się ogarnąć nam pracę, mąż znalazł zatrudnienie jako ochroniarz, ja natomiast jako opiekunka. Pobyliśmy w UK niemal pięć lat, potem wróciliśmy do Polski i kolejne trzy lata trwała budowa. Jednak jak się wprowadziliśmy, to nie zamieniłabym tego uczucia na żadne inne, przynajmniej człowiek jest na "swoim", ma pełną niezależność, jak chcemy sobie pogrillować, to sobie grillujemy. A wracając do tematu, jadalnia z salonem jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ każdy sprzęt znajduje tu bowiem swoje miejsce. A jakbyście byli zainteresowani aranżacją, to odsyłam do tego artykułu - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aranzacja-salonu-z-jadalnia. Od siebie mogę jeszcze dodać, że można kontrastować kolory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadalnia może być i stylowa i praktyczna. Wystarczy dobrać odpowiednie meble. Industrialne albo skandynawskie sprawdzą się najlepiej, choćby takie https://www.edinos.pl/krzesla-industrialne krzesła w stylu industrialnym - są komfortowe i jednocześnie stylowe, bardzo designerskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawlam
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 56

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funkcjonalność przede wszystkim. Co komu po ładnym wnętrzu, którego wyposażenie jest delikatnie pisząc do niczego? Warto popatrzeć na tego typu oferty https://stolpluskrzesla.pl/ i nawet pokusić się o np. meble na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia może być i stylowa i praktyczna, to akurat nie jest problem. Ostatnio wybierałem sobie na www.culinaeinbaukueche.de i widziałem tam kuchnie, które spełniają wszelkie wymagania wizualne i ergonomiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy