FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
rolety
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitek713
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 12:39 am    Temat postu: rolety Odpowiedz z cytatem

To już wszystko zależy od Ciebie można zamonotwać i rolety zewnętrzne jak również korzystać z firanek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje montaż takich rolet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o rolety zewnętrzne to zajrzyj do nich http://www.nice.pl/ mają bardzo fajne innowacyjne rozwiązania no i przede wszystkim dobrej jakości produkty. Znajdziesz tam właśnie takie rolety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety, żaluzje, plisy itd znajdziesz na http://verti-hor.pl/ Ja właśnie zastanawiam się nad żaluzjami. Mieszkam od południowej strony w bloku i przez upały nie mogę wytrzymać w własnym mieszkaniu. Jest strasznie duszno i gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj http://perfectshade.pl/index.php/oferta/rolety . Moim zdaniem rolety to najlepsze rozwiązanie. Są praktyczne, fajnie prezentują się pod względem wizualnym i łatwo się je czyści. Ja w całym mieszkaniu mam rolety i nie wyobrażam sobie zamienić ich na coś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety to najlepsze rozwiązanie, kiedyś znalazłam firmę, która zrobiła mi dobre rolety w dużym pokoju za dosłownie 200 zł juz z montarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety zewnętrzne, a firanki to dla mnie dwie różne rzeczy. Rolety zewnętrzne wybierałam razem z oknami w Sampre. Instalowałam je by zwiększyć bezpieczeństwo w mym domu, by było w nim cieplej lub chłodniej (w zależności od pory roku) jak również by wieczorami nikt nie zaglądał nam do okien. Muszę przyznać, że jestem mega zadowolona z ich funkcjonalności. Firanki natomiast to jest element dekoracyjny, który upiększa me wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 61
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę by nasze rolety zewnętrzne były wykonane z dobrej jakości materiału,by były wytrzymałe i solidne.Rolety zewnętrzne zakupione u producenta mogą nam służyć przez długie lata,cieszyć oko i być funkcjonalne.By takie wybrać,należy skorzystać z oferty firmy http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-zewnetrzne
która oferuje ich montaż,darmową wycenę i serwis pogwarancyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adapo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wykonane rolety akurat w sprzedaży mają oni http://verticalidom.pl/. Jestem dekoratorem wnętrz i często kupuję u nich jakieś fajne modele. Tak dobrze wykonanych rolet czy żaluzji jeszcze nie widzieliście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad roletami antywłamaniowymi. Ma koś z Was takie? Mieszkam na parterze więc ryzyko, że ktoś mógłby się włamać jest duże. Widziałam takie rolety na stronie http://perfectshade.pl/index.php/oferta/rolety-antywlamaniowe . Jak myślicie, czy to dobre zabezpieczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem zarówno na żaluzje, jak i rolety. Te pierwsze zdobią górne piętro mojego domu, zaś rolety umieściłem w salonie, kuchni. Wszystkie zakupiłem od LechRol http://www.lechrol.pl/ , która podjęła się także ich zamontowania. Tym sposobem mój dom stał się niezwykle urozmaicony, jednocześnie osłaniając mnie przed promieniami słonecznymi. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie jest taka firma - nazywa się Roletex -która ma naprawdę ciekawe rolety wewnętrzne i zewnętrzne w niskiej cenie. Jakość oczywiście jest wysoka, więc o to, nie trzeba się martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiszpania
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupowałam rolety i moskitiery w internecie w sklepie knall, polecam, solidne i przepiękne kolory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety to dosc obszerny temat - jest tutaj duze zroznicowanie - w zaleznosci od potrzeb w danym mieszkaniu czy nawet pomieszczeniu. Inne rolety sie kupi do mieszkania na parterze, a inne gdy ma sie np kuchnie od poludnia, prawda? Sa jednak rozwiazania w miare uniwersalne - a mianowicie roleta dzień noc zebra - mozna przy jej uzyciu wpuszczac swiatlo dzienne, a w razie potrzeby - calkowicie zaslonic dostep swiatla zewnetrznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rolet zewnętrznych zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy odpowiednich specjalistów tak jak zrobiliśmy to z żoną wybierając Firmę Domega. Mają dobrze rozbudowana ofertę stawiając jedynie na topowych producentów w kraju do tego można liczyć na ich pomoc przy wyborze, wymierzeniu oraz montażu ponieważ mają swoje grupy montażowe. Co do cen również jest dobrze w porównaniu do innych firm w okolicy i ogólnie Poznaniu (przynajmniej według moich obserwacji i przeliczeń)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy