FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gry komputerowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 7:12 pm    Temat postu: Gry komputerowe Odpowiedz z cytatem

Ja wolny czas przeznaczam na gry komputerowe i absolutnie nie żałuję. Wydaje mi się, że warto. Internet to coś, co rozwija się naprawdę szybko i naprawdę warto jest się z nim zżyć. Ja gram w LoL-a i naprawdę to lubię. Jedynie denerwują mnie lagi, ale przeczytałem ostatnio tekst na stronie internetowej Kuriera Lubelskiego: http://www.kurierlubelski.pl/artykuly-sponsorowane/a/lag-lagowi-nierowny-gdzie-szybki-internet-liczy-sie-najbardziej,12412894/ i teraz wiem, że wystarczy, że zmienię Internet. Wstyd przyznać, ale wcześniej myślałem, że jest to spowodowane słabym komputerem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karciarzowy_
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a ja za to uważam, że to głupota. Takie gry tylko psują wzrok :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noff
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmienisz internet? yy.. na jaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to bardzo lubie grać, przede wszystkim w gry internetowe. Kiedyś namiętnie grałam w Lineage2 teraz przeżuciłam się na inne trochę gry mmo. Bardzo fajnym miejscem jest serwis Game Hag gdzie możecie nie tylko grać w swoje ulubione gry ale także zbierać specjalne Kamienie Dusz, które możecie wymieniać na fajne nagrody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kakaorak
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 47

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja totalnie nie rozumiem tego zainteresowania grami, nie potrafię się do nich przekonać. Mój chłopak ostatnio kupił sobie grę FIFA 18 na komputer i się tak mega wciągnął, że to jakieś niepojęte. A wcześniej sprawdzał tu https://www.ceneo.pl/oferty/fifa-18 bo koniecznie chciał najtaniej znaleźć. Ja już wolę odpalić sobie jakieś serial, kompletnie mnie gry nie wciągają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cirroco08
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie gram w gry komputerowe i nie żałuję. Jest to związane z tym, że gry komputerowe są marną rozrywką. Lepiej wyjść na dwór i pobiegać. Nie wiem, dlaczego wszyscy tego nie rozumieją. Co to za przyjemność siedzieć w domu?
_________________
Im dłużej żyjemy, tym dłuższy cień rzucają ściany naszego więzienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie ciekawią was bardziej inne rodzaje gier, jak te z goglami rozszerzonej rzeczywistości. Ja widziałam na Jedi Challenges i super zabawa się zapowiada, ten widok jest taki zamglony, bardzo realistycznie to wygląda z tego co czytałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopac
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 34

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry komputerowe to ja lubię :)Ale zdecydowanie bardziej, własnie wole seriale, teraz jeszcze jak odkryłam nowy serial od pujszo pt selfie po polsku, to już w ogóle Smile czas mam zajęty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connelly.kaylah
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc mnie również one relaksują po dniu pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie po to gry zostały stworzone, by relaksować i dostarczać zabawy Smile najlepsze to są gry komputerowe, mnie najbardziej wciągają. lubię tytuły takie jak https://www.anthem.pl/ , które wymagają wspólnej gry ze znajomymi. w takim wypadku to nie tylko relaks przy gierce, ale też mile spędzony czas w gronie znajomych. wystarczy mieć zestaw słuchawkowy i będzie prawie tak jakbyśmy byli razem w tym samym pomieszczeniu. bardzo polecam wypróbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dbarrows
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolennikiem gier komputerowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię sobie czasami pograć Smile Ostatnio na https://ekspert.ceneo.pl/the-last-of-us-2-informacje-spekulacje-zwiastuny-data-premiery znalazłam ciekawy artykuł na temat nowej gry i czekam na nią z niecierpliwością. Mam zamiar kupić ją sobie pod choinkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się, jakie gry wybrać, jeśli chcecie zagrać sobie na komputerze? To ja polecam Wam stronę https://4console.pl/15-pc przede wszystkim dlatego, że mają świetny wybór gier na PC. Niestety w wielu miejscach wybór jest bardzo ubogi, ponieważ wiele miejsc skupia się na modzie i na grach na konsole. Ja jednak standardowo zostaję przy PC i szukam sobie nowości. Raz na jakiś czas pojawiają się jakieś ciekawe propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
privet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Очень долго я играл каждый день на компике своём, но в какой-то момент игры уже перестали удивлять. Если сначала каждая игра - это уникальный опыт, то со временем уже всё приелось и больше не хотелось возвращаться в эти выдуманные миры. Тогда я и начал искать что-то новое. Первое время ничего в голову не приходило, а потом нашел https://planeta777.com/bonuses-deposit/ и теперь вот переодически в пути играю. Не то чтобы я прям наслаждался этим всем делом, но хоть закрывает дыры в душе игровой))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy