FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Windykacja długów - zlecić komuś czy samemu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 7:13 pm    Temat postu: Windykacja długów - zlecić komuś czy samemu? Odpowiedz z cytatem

Ja bym to chyba ogarnęła w trochę inny sposób. Mianowicie wzięłabym pod uwagę coś takiego jak windykacja online, coś takiego oferuje np. Vindicat
Tutaj: http://vindicat.pl/ można sobie sprawdzić dokładniej na czym to polega. Przede wszystkim wydaje mi się, że to dobry pomysł na to, żeby zaoszczędzić z całkiem sporymi szansami na odzyskanie długu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym to komuś zleciła, samemu lepiej się nie brać za takie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna.mielecka87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2016
Posty: 28

PostWysłany: Nie Maj 22, 2016 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że należy takie czynności zlecać fachowcom. Tym bardziej, że jest sporo firm, które się zajmują windykacją w bardziej i mniej konwencjonalny sposób. Np. Business Safety Agency.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koprobo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zleć to komuś. Moim zdaniem najlepszym specjalistą od tego rodzaju problemów jest Veriv. Mnie pomogli ściągnąć dosyć spore długi i nie ukrywam, że jestem im naprawdę bardzo wdzięczny. Można nawet powiedzieć, że teraz to ja mam u nich dług Very Happy A tak poważnie, jest to grupa specjalistów, która zna branżę jak własną kieszeń - pomogą Ci absolutnie ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 10:27 am    Temat postu: Wierzytelności Odpowiedz z cytatem

Temat o wierzytelnościach, więc się pod niego podepnę i liczę na Waszą pomoc. Sytuacja wygląda w ten sposób, że prowadzę z mężem hurtownię sprzętu szkolnego. Wiecie, tablice, ławki, krzesła itd. Przeważnie wystawiamy naszym partnerom faktury z odroczonym terminem płatności, a na dłuższą metę to nie jest korzystne. Zastanawiamy się obydwoje, jak z tego wybrnąć i przyszedł mi do głowy pomysł, aby faktury sprzedawać firmie pośredniczącej, która następnie zajmowałaby się pozyskaniem należności od kontrahenta. My mielibyśmy szybciej gotówkę, znalazłam już nawet odpowiednią firmę. Co o tym sądzicie? - https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elena268
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 3:42 pm    Temat postu: Windykacja Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej komuś zlecić windykację niż samemu się o nią starać. Z tego co wiem, to we Wrocławiu jest kancelaria prawna, w której ofercie znajduje się windykacja Wrocław . To najskuteczniejszy sposób na odzyskanie długów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windykacja na własną rękę jest uciążliwa i wiąże się z dużymi kosztami, nie polecam. Myślę, że warto zgłosić się do Idea Money, słyszałam że są bardzo skuteczni w odzyskiwaniu długów i robią to delikatnie, by nie wpływać negatywnie na relacje z kontrahentem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest coś takiego jak faktoring, na tej stronie możecie na ten temat poczytać. Czasem przez zaległe, nieopłacone faktury ciężko utrzymać płynność w firmie, a tak prowadzenie firmy będzie dużo łatwiejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takich sprawach pomoc prawników jest niestety konieczna :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anika90942
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia w zabawę samemu czymś takim ^^.
_________________
10 Weidera sposobem na płaski brzuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się bawić samemu, za dużo stresu i formalności. Ale warto na przyszłość rozważyć faktoring. Taki jakby wykup faktur z odroczonym terminem płatności - bardzo przydatne jeśli chcemy zachować płynność finansową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 697
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej skorzystać z odpowiedniej pomocy, bo samodzielnie praktycznie nic nie zdziałamy. Ja polecam tutaj firmę ICG-Group, która zajmuje się odzyskiwaniem należności. Są w tym skuteczni i działają bardzo sprawnie, więc już w niedługim czasie można odskać to, co nasze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to zależy od Twojej wiedzy i podejścia. Ja postawiłbym jednak na usługi profesjonalistów. Mowa tutaj o popularnym ostatnio faktoringu. Zerknij sobie przykładowo na stronę: https://pragmago.pl/ Sam współpracuję właśnie z nimi i jestem zadowolony. Bardzo profesjonalnie podchodzą do wszystkich kwestii, widać, że znają się na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
casper.lorena
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktoring uwalnia gotówkę zamrożoną w formie faktur z odroczonym terminem płatności. Dzięki temu przedsiębiorca uzyskuje dodatkowe środki na rozwój biznesu lub dowolnie inny cel. Pieniądze ze sprzedanej faktury przelewane są na konto nawet w dniu wystawienia jej wystawienia. Według mnie jest to bardzo przydatna opcja, sam korzystam z usług faktoringu w Krakowie https://www.firmowakasa.pl/faktoring/faktoring-miasta/faktoring-krakow/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej poleciłabym komuś to zlecić, nie jest to nic prostego oczywiście, trzeba znać się na prawie. Jeśli to was ścigają też polecam pomoc prawną. Tak jeżeli zamieszany tu jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny to firma http://pozwaniprzezfundusz.pl na pewno wam pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy