FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Najlepszy dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

white87 napisał:
A stomatolog Bemowo? Ktoś może polecić lekarza stomatologa właśnie w tej części Warszawy? Zależy mi na kimś z doświadczeniem z zakresu chirurgii. Bardzo dobre opinie słyszałam w sumie o drze Jakubowskim z Dent SM, może ktoś był u niego?


Świetny chirurg! Usuwałam u niego obie ósemki, zdecydowanie Ci polecam. Doświadczony, pewny swoich umiejętności, usuwanie trwało chwilę, byłam doskonale znieczulona, a pan dr skutecznie rozładowywał mój stres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to trafić do wykwalifikowanej osoby. Warto pytać znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie na NFZ tylko prywatnie, to polecam dentysta Puławy.
Warto nawet z Lublina skoczyć i przejechać kawałek. Dobre ceny i profesjonalna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czeka was leczenie kanałowe wrocław to polecam Lux-dent. Znajdziecie tam wykwalifikowany i profesjonalny personel, sprzęt wysokiej jakości, indywidualne podejście do pacjenta. Wizyty przebiegają bezboleśnie ale i w miłej atmosferze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o implanty, ja na pewno ze swojej strony mogę polecić http://www.implant-zebowy.pl . Bardzo dobrzy specjaliści z doświadczeniem. Zawsze coś doradzą, wytłumaczą i pomogą. No i co ważne - mają bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leczenie kanałowe Warszawa, to ja polecam dra Jasińskiego z kliniki Dent-SM na Bemowie. Super lekarz, bardzo precyzyjny i delikatny. W ogóle miejsce świetne, leczę się tam i jestem bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tutaj znajdziecie najlepszego dentystę - http://www.dental4you.pl/Implanty_zebow.php Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, warto mądrze wybierać stomatologów.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takie stronki są fajnie Wink można wiele się z nich dowiedzieć, ale mimo wszystko chciałbym Wam polecić gabinet stomatologiczny w Krakowie https://implantis.com.pl/ . Chodzę tam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z ich usług Wink mają spore grono profesjonalistów w swojej dziedzinie i sprzęt, który pozwala wykonać wiele trudnych i nie zawsze dostępnych w innych miejscach zabiegów Wink Mam nadzieję, że jakoś Wam tym wpisem pomogę i zachęcę do sprawdzenia oferty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 206

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 6:18 pm    Temat postu: Implanty zębów Kraków Odpowiedz z cytatem

Ja mogę jeśli chodzi o implanty wypowiedzieć się ...co w Krakowie. Szukałam ostatnio ,gdzie można zrobić dobrze implanty w Krakowie.Najpierw szukałam w internecie równocześnie szukając opinii wśród znajomych. Gabinet, który wybraliśmy - to gabinet dr. Beaty Świątkowskiej i wśród naszych znajomych znaleźli się tacy, którzy tam korzystają z usług. Opnie bardzo pochlebne, pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompozycja napisał:
Najważniejsze to trafić do wykwalifikowanej osoby. Warto pytać znajomych.


Trzeba mieć podstawową wiedzę o leczeniu, chirurgii http://poradnikowy.net/chirurgia-stomatologiczna-co-to-jest/ i jest łatwiej szukać. Szybciej traficie do odpowiedniego gabinetu ze swoim problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zabrać moje dziecko do dentysty, żeby sprawdzić, czy wszystkie zęby są zdrowe i wyleczyć ewentualne choroby zębów. Co prawda Ignacy dokladnie szczotkuje zęby, używa też nitki dentystycznej, ale zawsze jest ryzyko choroby. Przeglądając oferty stomatologów dziecięcych trafiłam tu http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologia-dziecieca i nad tą własnie ofertą najbardziej się zastanawiam. Macie może jakieś doświadczenia z gabinetem Hippolit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi odpowiada dentysta w Kole na Prusa http://www.medyk-kolo.pl/ Na razie najlepszy ze wszystkich na jakich trafiałem. Cierpliwy, z poczuciem humoru no i przede wszystkim dobry fachowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku bardzo skuteczne okazały się porady z portalu https://www.hemoroidy24.pl/objawy-hemoroidow-we-wczesnym-i-poznym-stadium/ - zostało tam ukazanych wiele niekonwencjonalnych metod, które mogą pomóc uporać się z Twoim problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei lubię Dental House z Łukowa https://zmienswojusmiech.pl/ Niedawno miałem tam leczenie kanałowe i poszło sprawnie i szybko, bez specjalnego stresu, wszystko dzięki dobrej opiece. Duży plus za to, że nie szaleją z cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy