FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent na ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 6:56 am    Temat postu: Prezent na wesele Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie wkrótce mam wesele kumpeli i chciałam się Was poradzić w następującej sprawie.Mianowicie zamierzamy złożyć się z grupą przyjaciół i razem sprawić naszej młodej parze...fotobudkę. Myślę, że prezent dosyć sympatyczny, który powinien im przypaść do gustu. Będzie można w każdej chwili wesela podejść do takiej fotki i strzelić kilka ujęć Smile. Ja otrzymałam zadanie znalezienia firmy, która mogłaby nam zorganizować taką fotobudkę, poszperałam trochę w sieci i znalazłam coś takiego - http://niezapomnianachwila.pl. Firma całkiem niedroga, za wypożyczenie i obługę fotobudki przez 3 godziny życzą 800 zł. Słyszał ktoś z Was o nich? Jeśli tak, będę wdzięczna za komentarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Magdula88
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 52

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dałam na ślub mojej przyjaciółce sztućce na ślub. Sama mnie w sumie o to poprosiła. Mysle ze to jest dosyć fajny pomysł na prezent ślubny. Zobaczcie sobie ofertę Hefra.pl Sztućce. Mają eleganckie zestawy sztućców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jest dać pieniądze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym prezentem może być stylowa pościel dobrej jakości, na której znajdzie się pięknie wyhaftowany monogram młodej pary Smile Praktyczny i pamiątkowy prezent równocześnie. Zobacz sobie na http://www.monogramy.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komka56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupcie kwiaty i jakiś prezent na nowy dom. Kupie zestaw talerzy, sztućców czy też garnków.
_________________
http://deflorist.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent na nowy dom zawsze można dać na parapetówkę, a wesele moim zdaniem to ważna uroczystość i tu kupiłabym coś oryginalnego. Ileż można dostać kompletów noży czy pościeli? Będąc na ślubie siostry w ostatnim czasie na prezent podarowaliśmy im wykupioną wycieczkę do Petersburga w terminie kiedy są tam białe noce. Wiem, że planowali taki wyjazd lecz teraz z racji wydatków związanych z uroczystością musieli to odłożyć. Ja wykupiłam im tą podróż w mym ulubionym biurze czyli Wytwórni Wypraw. Ciekawa oferta w dobrej cenie, a zjawisko białych nocy to dobra okazja do poznania miasta i pójścia na romantyczny spacer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent ślubny najlepiej dac pieniądze. Teraz dużo par mieszka ze sobą przed ślubem więc mają większość potrzebnych rzeczy i kolejnego żelazka nie potrzebują. Jesli chcesz do tego jakiś nietypowy dodatek to polecam misie spersonalizowane, które oferuje Galeria Bukowski . Jest tam taki zestaw pluszaków Kiara i Hugo ubrana w odświętne stroje Smile Możesz zamówić wyszycie imion nowożeńców na ubrankach misiów, opcji jest naprawde sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ślub to najlepiej dać kopertę i butelkę dobrego wina Smile Ja tak zrobiłam idąc na wesele mojego przyjaciela. Kupiłam mu pyszne, wytrawne wino z https://www.profilwino.pl/pl/c/Wina-czerwone/20 . Był to strzał w dziesiątkę! Młodzi byli bardzo zadowoleni, że nie dostali kolejnego, bezużytecznego bukietu kwiatów. A ja jestem zadowolona bo kupiłam wino bardzo dobrej jakości w niskiej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
super_Konrad
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto ten ślub bierze. Dla bardzo bliskich znajomych staramy się jednak do prezentu dołączyć coś co będzie bardziej personalne. Coś co będzie fajną i zabawną pamiątką. Jeśli jednak to są jacyś dalecy znajomi lub rodzina chyba wybrałbym jakieś tradycyjne prezenty. Jeśli nie macie pomysłu możecie też po prostu dać kopertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super prezentem jest wg mnie pościel z wyhaftowanym monogramem Młodej Pary Smile Spójrzcie np. na http://www.monogramy.com.pl - tam takie można zobaczyć Smile Prezent nie tylko użyteczny, ale i pamiątkowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt często chodze na śluby i nie za bardzo wiem co daje się w prezencie. Moi znajomi niedługo będa brali ślub, nie mają luisty prezentów, nie chce dawać im pieniędzy. Koleżanka poleciła mi kupienie im pościeli i ładnego koca, ale takich z wyższej półki cenowej. Szukałam takich sklepów i znalazłam sklep Selene, w którym widziałam kilka fajnych rzeczy. Sklep znajduje się pod adresem https://sklep.selene.pl/ . Jak myślicie taki prezent spodoba się młodym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wesele to polecam Ci tanie sale weselne w warszawie i okolicach. Jeżeli twoim obiektem zainteresowania jest sala weselna warszawa i okolice tanio to lepiej nie trafisz. Jest tutaj duzo fajnych i tanich sal weselenych w warszawie i okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na przykład kieliszki do likieru? Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały kieliszki dostępne na stronie https://bokono.pl/pl/c/Kieliszki-do-likieru/44. Masz wiele wzorów do wyboru więc na pewno wybierzesz coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
umud
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie prezenty wydają mi się bardzo ciekawym wyjśćiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zamówić coś tutaj https://gerlach.pl/
Mają super propozycje i najlepsza markę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy