FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciejgalazka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierzcie przykłąd ze mnie, miałem kontrolę i się pogubiłem w papierach, teraz korzystam z firmy co oferje obieg dokumentów i wszystkie dokumenty pod ręką, serio, wszystko na tip top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma pytanie do osób, które już jakiś czas prowadzą własną firmę i przechowują przez to wiele danych osobowych, w jaki sposób zabezpieczacie te dane oraz porządkujecie tak, aby były przechowywane zgodnie z aktualnymi procedurami? Zastanawiam się, czy zajmujecie się tym sami, czy może zlecacie firmom takim, jak ITLS http://itls.pl/oferta/giodo-dokumentacja-i-rejestracja-zbiorow-danych/ przygotowanie takiej dokumentacji, jaka jest opisana na ich stronie? Jest to dla mnie dosyć istotna kwestia, bo staram się robić wszystko zgodnie z procedurami, aby w razie kontroli faktycznie było to bardzo dobrze przedstawione i uporządkowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was zajmuje się branżą informatyczną? Mam na myśli tworzenie programów i gier komputerowych. Podobno to nie jest takie proste pod względem prawnym. Aby dopuścić powstałe dzieło do użytkowania trzeba pomyśleć o umowie licencyjnej na oprogramowanie i jego wykorzystywanie. Takie coś lepiej zrobić ze specjalistami, żeby nie popełnić żadnego błędu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie dodam Ci jeszcze stronę firmy connecto.pl oni takie oprogramowanie wdrażają od 12 lat i są czołowym partnerem Comarchu. Zobacz ich ofertę i porównaj z tym, co widziałeś do tej pory. Może się okazać, że naprawdę wyprzedzają konkurencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno niezbędny w biurze jest dobry smartfon z dostępem do internetu. Jednak wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że woda oraz urządzenia elektroniczne to nie są dobrym połączeniem. Nawet krótkotrwały kontakt z wodą może oznaczać dla naszego sprzętu poważne tarapaty. Niestety, sytuacje, w których urządzenia ulegają zamoczeniu są bardzo częste... Jak naprawić taki telefon? Warto poczytać:http://www.fragout.pl/jak-naprawic-mokry-telefon-komorkowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy własnym biznesie dobrze mieć doradztwo biznesowe , zobacz sobie ich ofertę. Zajmują się pozyskiwaniem funduszy inwestycyjnych, obsługą prawną czy wyceną przedsiębiorstw. Dobrze mieć kogoś takiego u boku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmy podpisujące różnego rodzaju umowy, obracające sporymi zasobami pieniężnymi powinny pomyśleć o współpracy z kancelarią prawną która prowadzi obsługę prawną firm. Nam polecono tę http://www.glc.pl/obsluga-prawna-firm Będą uczestniczyć w rozmowach z kontrahentami z kraju i zagranicy ( firma wynajmuje pracowników do prac budowlanych). Sprawdzać prawidłowość i realizację podpisywanych umów. A w razie konieczności reprezentować przed sądem. Nasze prawo jest bardzo skomplikowane, a ustawy się ciągle zmieniają, więc taka współpraca jest naprawdę konieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pralnię i muszę kupić kolejną przemysłową pralkę. Na http://gastroprodukt24.pl/kategoria/profesjonalna-pralka-przemyslowa znalazłam ciekawą propozycję i jeśli już nic godnego uwagi nie znajdę, to zdecyduję się właśnie na taką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwkaEs
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 38

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem że zwolenników ma zarówno praca na etacie jak i własna firma. Ja kupiłam z mężem sprzęt piwowarski https://s-brewery.eu/pl/sprzet.html, ponieważ chciał założyć browar. Ja zajmuje się papierologią, on warzeniem. Super sprawa i finansowo zdecydowanie lepiej nam się żyje niż wtedy kiedy pracowałam w korpo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracowałam przez prawie 10 lat na etacie i powiem Wam, że odżyłam, gdy założyłam własna działalność. Wiadomo na początku nie było łatwo, musiałam przycisnąć pasa, pracować po kilkanaście godzin dziennie, ale wiedziałam, że robię to dla siebie a nie dla mojego szefa, który i tak mnie nie doceni. Prowadzę sklep motoryzacyjny. Jest to specyficzna branża jeśli chodzi o reklamę, bo np. Google AdWords jest bardzo drogie i nie było mnie na nie stać. Skupiłam się na pozyskiwaniu klientów z bazy, którą kupiłam tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-transportowych/ i idzie mi całkiem dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kontroli papierologii to róznie bywa, niektóre te "mniej ważne" dokumenty lubią się gubić, na przykład listy obecności. Polecam fajną apkę https://inewi.pl/ Od tej pory to ona jest odpowiedzialna za monitorowanie czasu pracy, nie musisz się martwić o listy obecności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DustyRay
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam firmę budowlaną i utrzymuję sie na rynku, chociaż początki nie były łatwe. Teraz dodatkowo chcę otworzyć biuro i zatrudnić osobę do kontaktu z klientem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borekborek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknąłem się na takie pojęcie jak outsourcing, który polega na tym, że jak w firmie mamy jakiś problem to nie zatrudniamy nowych osób (specjalistów z tej dziedziny) tylko "podwynajmujemy" osobę/zespół do rozwiązania problemu/projektu. Super sprawa jest w obszarach związanych z IT https://altimi.com/outsourcing-it-krakow , nie potrzebujemy zatrudniać na stałe programistów, tylko znaleźć zespól, który wesprze firmę w potrzebnym momencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na wirtualne biuro w Warszawie? Moim zdaniem ma to sens. Tutaj http://www.chmielna2.com znajdziecie ciekawą ofertę w tym zakresie. Mają tam rozwiązania godne uwagi, bo przede wszystkim cena jest atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde, tak piszecie o tych działalnościach, ja też mam firmę, ale nie mogę jej rozkręcić ze względu na jakieś ograniczenia finansowe. Oczywiście szukam miejsc i sposobów skąd wziąć pieniążki ale na daremno. Ostatnio czytałam o tej firmie która zajmuje się też wycena przedsiębiorstwa że pomagają w takich sytuacjach i zastanawiam się nad skorzystaniem z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 15 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy