FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na podłogę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie akurat beton odpada, lubię przytulne wnętrza i dlatego zdecydowaliśmy się na parkiet. Wygląda super, jest trwały, o ile się go oczywiście odpowiednio zabezpieczy, ale o to się nie martwię, bo Panowie z Kliniki Parkietu zalakierowali Smile. No i drewno to ciepło i przytulność, a to się w domu szczególnie liczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://www.acfloor.pl/posadzki-zywiczne/ już sprawdzaliście? Propozycja jest ciekawa. Bardzo mi się podobają posadzki żywiczne. Można osiągnąć różnorodny efekt. Wszystko zależy od naszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrych jakościowo paneli czy podłóg drewnianych, to mnie kolega polecał namiar na dystrybutora DDD Dobre Dla Domu. Współpracują z najlepszymi polskimi i światowymi producentami i znajdziesz u nich produkty np. Krono Original, Baltic Wood, Kopp, DRE etc. Kolega mówił, że gdy zamawiał, to otrzymał gwarancję na zakupy. Generalnie godna polecenia firma. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
OLA34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 8:22 pm    Temat postu: Remonty, wyposażenie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Zastanawialam sie nad polozeniem paneli w korytarzu bo troche mi zostało po remoncie pokoju. jednak potem pszyszła mysl ze po kazdym przyjsciu z dworu w zime czy po deszczu bede musiala pamietac o zmywaniu wody. polozylismy terakote i jest idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kładliśmy panele w mieszkaniu, które wynajmujemy. Uznaliśmy, że podłogi drewniane to zbędna inwestycja. Fajne panele w bardzo dobrej cenie znalazłam w internecie, na stronie http://www.parkietymarzen.com.pl/, polecam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zdecydowaliśmy się na panele i nie żałuję. Wyglądają ok no i utrzymanie czystości jest łatwe a jak się myje podłogi przynajmniej raz dziennie to jednak ma to znaczenie Smile kiedyś miałam problemy z pojawiającymi się smugami ale na szczęście jak przerzuciłam się na Sidolux to problem zniknął Smile Fajny produkt, niedrogi a bardzo skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele, są dobrej jakości, to nie kiedyś, że były słabej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałgorzataQ
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zwolenniczką płytek. Niestety, kiedy wykańczaliśmy dom, zdecydowaliśmy się na panele, niestety po około 2 latach zaczęły się podnosić. Nie wiem czy to wina paneli czy położenia, ale bardzo się zawiedliśmy. Zaznaczam, że panele te do tanich nie należały, wiec myśleliśmy, że nie bierzemy byle czego.
_________________
A czy Tu już wiesz czym jest Floor Gres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie idealne na podłogi sa wykładziny dywanowe z Opola ja swoje wykładziny własnie kupowałam tam i moje wnętrze jest w końcu takie jak sobie wymarzyłam , bardzo stylowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy znacie sklep oferujący różnorodne tworzywa sztuczne https://www.dyskont-techniczny.pl Korzystałem nie raz i zawsze byłem zadowolony. Dodatkowo fachowa pomoc i szybka obsługa. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna na podłogę jest kolekcja expona, sprawdźcie sobie tutaj: http://podlogi-expona.pl/blog/2017/10/26/nowa-kolekcja-expona-bevel-line/ jak dla mnie bardzo dobry pomysł jeśli ktoś szuka inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o panelach podłogowych? Takie rozwiązanie powala nadać wnętrzu fajnego charakteru. No i z myciem podłogi nie ma wtedy dużego problemu. Takie panele podłogowe przejrzyjcie sobie na homebook.pl/produkty/panele-podlogowe, może któryś wzór Wam się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podłoga to tylko drewniana, a najlepiej dębowa. Bardzo szeroką ofertę podłóg dębowych w różnych kolorach ma firma http://styldrzewa.pl/. Można u nich zamówić podłogę z drewna litego lub z deski dwu lub trójwarstwowej. Dodatkowo można u nich zamówić także drewniane schody oraz drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Wam firmę, która ma w ofercie różne drewniane elementy wykończenia drewna. Zajmują się też ich montażem. Tu znajdziecie ich wcześniejsze realizacje: http://artcorestudio.pl/news.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie na https://sklep24.dywanywitek.pl/ . Jeśli chodzi o podłogi to mają duży wybór dywanów i wykładzin ale znajdziecie tam również wiele innych artykułów dekoracyjnych. Polecam, ponieważ ostatnio zakupiłam u nich wykładzinę dywanową do sypialni i dywan do salonu i jestem bardzo zadowolona z towaru jak i obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 10 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy