FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wynajmujący
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy kredytach trzeba uważać, łatwo wplątać się w długi i później w spirale zadłużenia. Jak nie masz pewnych i wystarczających dochodów to nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt hipoteczny to dla jednych szansa na lepsze życie, ale nierozważne podjęcie tej decyzji może skutkować wielkimi problemami w przyszłości. Moja siostra jak brała kredyt w Raiffeisen Polbank to bardzo dokłądnie prześwietlili jej zdolność i wiedziała na co może sobie pozwolić. A są tacy, którzy patrzą na to trochę lżej. Dlatego osobiście wolę zaufać takiej firmie jak np Polbank, w której traktują te kwestie poważnie, niż jakiemuś bankowi, któremu zależy tylko na kasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy braniu kredytu trzeba mieć głowe na karku. Nie jest to opcja dla osób nieodpowiedzialnych. Jeżeli chcecie wziąć na siebie takie zobowiązanie to polecam dokładnie zapoznać się z tym tematem. Mi pomogła w tym stronka https://hipoteki.net/wiedza/konsolidacja-kredytow-koszty/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej instytucji, specjalizującej się w szybkich kredytach, to ja polecam Kredytok . Szybko, bez zbędnych formalności i z pomocą fachowego doradcy. Rozłożysz sobie płatności na dogodne raty, dopasowane do Twoich możliwości. Rekomenduję sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest sporo kredytów i ciężko zdecydować się na jakąś konkretną ofertę. Ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://kredytok.pl/bo mają dość ciekawą ofertę. Myślę, że Cię zainteresuje. Zawsze możesz ją porównać z innymi jeżeli nie jesteś czegoś pewien Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór lokalizacji to niejednoznaczna i trudna sprawa jeśli chodzi o zakup mieszkania. Oczywiście – Twoja aktualna sytuacja ma wpływ na decyzje, ale nie powinna być jedynym czynnikiem. Tu Lokum Deweloper - mieszkania wrocław sobie zerknij, może się trafią dla Ciebie atrakcyjne ulokowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finansowanie czegokolwiek kredytem nie jest najlepszym pomysłem, ale niekiedy nie ma innego wyboru. Jak wybrać najlepszy kredyt? Wystarczy przejrzeć oferty wszystkich największych banków, przez internet nie zajmie to wiele czasu, wcześniej warto trochę poczytać o kredytach, aby wiedzieć na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać - tu http://akademia.finai.pl/przygotowanie-do-kredytu jest darmowy e-book, który powinien w tym pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel2i
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czasem trzeba wziąć taki kredyt. Dlatego no kredyt bedzie lepszą opcją niż pożyczka. No ale to już każdy niech pomysli sam co woli.
____
widedzainfo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zaliczam się do grona osób, które popierają pożyczki przez Internet. Obecnie nie są one wyłącznie dla osób, które nie otrzymały zgody w banku, sam z chęcią po nie sięgam. Udzielanie pożyczek w głównej mierze opiera się na Bik, jeśli nie wiecie co to jest to poczytajcie. A dobre kredyty online są tu https://kredyt123.pl/warto-wiedziec Korzystał ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kojan146
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kredyt to w banku a nie zawsze chcą go udzielać, dlatego naszą alternatywą są pożyczki np taki jak ta http://helppozyczka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek71
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 8

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebowałem kredytu na wykup mieszkania w banku niestety zaproponowali mi kwotę, która nie pozwoliłaby wykupić mieszkania. Zgłosiłem się do www.krolkredyty.pl i tam otrzymałem wystarczająca pożyczkę aby wykupić mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszystko zależy w jakim miejscu będziesz załatwiać taki kredyt - przedewszystkim podstawowa zasada, unikamy chwilówek!!! Kuzynka włanie jest na etapie kupowania mieszkania i zastanawiaja się nad tą ofertą https://kredytok.pl/blog-ok/ Z tego co wiem, bardzo dobra oferta, dobra opieka i warunki. Okres kredytowania do lat 30stu, a tak własnie chceli. Zajrzyj, może to akurat bedzie oferta dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia89A
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki bank polecacie żeby wziąć kredyt na budowę domu. Orientuje się ktoś o najnowszych ofertach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ekspert PKO BP
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julia89A, polecamy Kredyt Hipoteczny Własny Kąt w PKO Banku Polskim – to od lat jedna najczęściej wybieranych przez Klientów ofert.

Zapraszamy do kontaktu:
http://www.pkobp.pl/lps/kredyty-hipoteczne/?portal=724
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 11:35 am    Temat postu: Kredyt mieszkaniowy Odpowiedz z cytatem

Nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę, że do wybrania dobrej oferty kredytu mieszkaniowego jest potrzebny research i chociażby minimalna znajomość pojęć związanych z kredytem. Dlatego zanim zdecydowaliśmy się z mężem na konkretną ofertę, dokładnie przeanalizowaliśmy różne oferty, wszystkie za i przeciw i w końcu wybraliśmy kredyt hipoteczny w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html. Warunki były jasne, oferta najbardziej przejrzysta no i upływ czasu tylko potwierdził, że to była dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy