FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kostka brukowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trrumanter napisał:
A co możecie polecić zamiast bruku ale coś bardziej solidnego chodzi mi o podjazd do garażu i ścieżki w ogrodzie jakiś twardy materiał coś ala bruk ale twardszy wiecie może co może być ?

Bruk jest wystarczająco twardy na podjazd do garażu. Twardszy to będzie chyba tylko asfalt, albo beton - ale nie będzie to wyglądało zbyt elegancko. Na ścieżki do ogrodu, też nie widzę sensu dawać czegoś twardszego od bruku. W ogrodzie jeszcze bardziej liczy się estetyka, więc zamiast kostki wolałbym położyć np. coś takiego - http://www.petrabet.pl/kategoria/3/krazki.html - wygląda to bardzo urokliwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa czy dekoracyjna są z pewnością bardzo często wybierane na podjazdy czy ścieżki wokół domu i w ogrodach. Do tego z pewnością wypadałoby wybrać także odpowiednią firmę, a sądzę, że warto jest się przyjrzeć firmom kostbet, brukbet czy innym producentom kostek brukowych, co powinno pomów w rozeznaniu się wśród popularnych firm tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edex
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 16

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz by Twoja kostka brukowa była ułożona jak należy i wytrzymała przez długie lata to radziłbym zainwestować w sprawdzoną firmę, ja tak zrobiłem i już 10 lat nic kompletnie nic się nie dzieje, wysokiej jakości kostkęteż zamówiłem to fakt dlatego trzyma swój kolor http://www.ogrodmiejski.pl/brukarstwo_wroclaw/ ta firma realizowała mi projekt od jego wykonania po posadzenie kwiatów i drzew wraz z ułożeniem kostki, wyszło idealnie ,zdjęcia moge wysłać na priv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turkim
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii kostki brukowej i innych akcesoriów budowlanych mógłbym polecić ofertę http://pozbruk.pl/. Podoba mi się, jak szczegółową opisują poszczególne produkty przez co jesteśmy pewni, że podejmujemy właściwą decyzję podczas zakupu. Zajrzyjcie na ich stronę i przekonajcie się sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dlemo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: poznań

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka kosteczka z pozbruku to klasa sama w sobie kolego. Ja widzę że kolega ma bardzo dobry wyszukany gust. Podziwiam i szanuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra kostka to jedna sprawa, a poprawne jej ułożenie to druga sprawa. Jak ktoś ma dużą powierzchnię do ułożenia, to warto zastanowić się nad układaniem mechanicznym (http://inter-import-export.pl/uslugi-brukarskie.html) bo idzie to dużo szybciej, a jakościowo nie pozostawia nic do życzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagi88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że naprawdę bardzo dobrym pomysłem jest popytanie o to znajomych Smile To daje dużo większe pole manewru Smile
_________________
Problemów nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, który je wykreował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sfusu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie o wiele ciekawszą opcją jest wyłożenie podjazdu asfaltem, chodzi mi mniej więcej o coś takiego http://geoinvest.pl/roboty-drogowe-asfaltowanie/roboty-bitumiczne-katowice/ . Z kostką jest więcej zabawy, i w sumie czekania na efekt. A tu po jednym dniu wszystko gotowe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosiara
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest jakość a nie czas trwania pracy. Przynajmniej taką wyznaję zasadę.
_________________
złowieszcze doniesienia są znacznie częstsze od innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakość najważniejsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil346
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 49

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jednym z najbardziej trwałych materiałów na chodnik wokół domu czy nawet podjazd będzie kostka brukowa. To chyba najpopularniejsze rozwiązanie, ale teraz tworzą tak piękne wersje kostki, że nie sposób wybrać czegoś, co w pełni usatysfakcjonuje - chciałoby się mieć wszystko! Very Happy Ja od siebie dodatkowo mogę polecić takie preparaty do konserwacji powierzchni kostki. U nas sprawdziły się dobrze, mech nam nie wyrastał, łatwo dało się usunąć plany z oleju Wink
_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://tomekborucki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy się budowaliśmy, bruk klinkierowy do ogrodu kupiliśmy na https://kmk-klinkier.pl/ Akurat nam przysługiwał darmowy transport Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa nie będzie prezentować się odpowiednio, jeśli wcześniej nie zostanie ułożona w należyty sposób. W tym celu należy skorzystać z usług profesjonalistów, którzy ułożą bruk w należyty sposób. Ja polegałem na usługach http://phumabud.pl - dzięki nim wjazd zbudowany z kostki brukowej jest jednym z najciekawszych elementów mojego domostwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy kładł płyty w ogrodzie z tej firmy certus ale wiem że mają też bardzo dobrej jakości kostki brukowe w pakiecie ze sporym wyborem. Zajrzyj do nich na stronę,naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy