FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bezpieczny dom - monitoring

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 9:05 pm    Temat postu: Bezpieczny dom - monitoring Odpowiedz z cytatem

Zamierzasz w niedługim czasie założyć monitoring w swoim domu? Koniecznie postaw na najbardziej nowoczesne rozwiązanie. kamery ip dostępne w sklepie IVEL pozwolą Ci mieć oko na swoją posesje niezależnie od tego w jakim miejscy na świecie będziesz. Nie czekaj i już dziś zacznij dbać o bezpieczeństwo swojego mienia i rodziny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolinaW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach jednak system alarmowy w domu to podstawa, bez niego nie czułabym się pewnie w nocy. U nas dobrze się sprawdza system założony przez firmę http://monitoring1.pl/ z Włocławka. No i cenowo było w porządku, a samo założenie trwało niedługo.
Powrót do góry
XtracumJoe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze propozycje wyglądają zachęcająco. Zdecydowanie mogą się przydać.
Loipeld
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kamer ip to wydaje mi się, że lepiej jest znaleźć na ten temat jakieś informacje w internecie https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-dobra-kamere-ip-ktora-bedzie-odpowiednia/967/ i poczytać trochę na ten temat zanim zdecydujesz się na zakup.
Powrót do góry
ania56
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 3:58 am    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w kwestii monitoringu najlepiej zapytać kogoś, kto na tym się naprawdę zna - a mianowicie firmę zajmującej się ochroną. Oni najlepiej znają się na tym sprzęcie i w zależności od terenu i potrzeby klienta, dopasują odpowiedni sprzęt. U nas np działa firma http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/ , która na rynku istnieje już 35 lat. Swoim zasięgiem obejmują zachodnią część kraju i mają wielu, stałych klientów.
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bezpieczny dom, to ja w pokoju dziecięcym moich maluchów zamontowałam mikro kamerki, które dostępne są na stronie https://spy-center.pl/modul-kamery-ip-camev-543-wifi-do-samodzielnego-montazu-p-348.html, dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania mam stałą kontrolę nad tym, co w danej chwili dzieje się z moim dziećmi. Rozwiązanie takie bardzo dobrze sprawdza się zwłaszcza w trakcie, gdy przebywam na zewnątrz mojego domu na przykład podczas wieczornego grillowania. Dzieje się tak, dlatego iż monitoring, z którego korzystam, ma funkcję umożliwiającą stały dostęp do podglądu praktycznie z każdego urządzenia mobilnego typu smartphone.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: