FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 4:32 pm    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Z tej strony można kupić jedne z lepszych mieszkań we Wrocławiu: http://www.temar.com.pl/ . Zakupiłam jedno z takich i po kilku miesiącach jestem pewna, że te mieszkania są super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:33 am    Temat postu: mieszkanie i pytanie Odpowiedz z cytatem

Wrocław to dziś jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce, które cały czas się rozbudowuje i w dodatku sensownie. A to przecież nie jest regułą. ja w każdym razie zamieszkam niedługo na osiedlu "Promenady wrocławskie" i jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że wokół są tereny zielone, to okolica jest dobrze skomunikowana. Teraz zastanawiam się tylko nad tym jak urządzić swoje przyszłe cztery kąty, będę pewnie korzystać z poradników takich jak ten Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/male-sypialnie-aranzacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam mieszkania na wynajem w Krakowie. W związku z pracą muszę się tam na pewien czas przenieść. Znalazłam ostatnio luksusowe mieszkania w samym centrum. 5-piętrowa kamienica, mieszkania z balkonem. A żeby było jeszcze ciekawiej to znajduje się w kamienicy sauna i fitness. Mężowi ta oferta na pewno przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, we Wrocławiu osiedle Nowe Miasto Różanka zasługuję na uwagę bo jest bardzo ciekawie zaprojektowane, na jego terenie jest stary młyn który został zaadoptowany pod mieszkania, rewelacyjnie to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, ze duze miasta do mieszkania sa atrakcyjne i oferuję naprawdę wiele, jednak ceny mieszkan to jakies nieporozumienie. Mieszkam w niewielkim miesicie, ale za mieszkanie 70m2 dalismy z mezem 140tys a mieszkamy tylko 40km od Katowic, w samych Katowicach ani by nam na kawalerke nie starczyło. Zreszta mamy sie budować, wiec za jakis czas mieszkanie pójdzie na sprzedaż. Pomocny w tym może okazać się odwlasciciela.pl , naprawdę można szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Opublikowanie ogłoszenia na 100 portalach nieruchomościowych gwarantuje, iż szybko dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych chętnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależne jest od tego jaka lokalizacja nas interesuje. Przyznam szczerze, że początkowo także myślałam o Wrocławiu ale w końcu zdecydowałam się na Rzeszów i przy pomocy http://www.nieruchomosci123.pl/ znalazłam mieszkanie swoich marzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne oferty wrzucacie Smile Ja mogę dołożyć coś od siebie, co niedawno odkryłem w okolicach Trójmiasta Smile Te mieszkania w Wejherowie mogą się Wam również spodobać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również interesuje Trójmiasto, ale nie okolice, tylko Gdańsk, a konkretnie mieszkania gdańsk oliwa na Osiedlu Oliwski Park w sąsiedztwie pięknego Oliwskiego Parku. Wokół budynków powstaną piękne kwieciste alejki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trójmieście warto skorzystać z targów mieszkaniowych https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/ Targi mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Trójmiasta i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również szukam aktualnie mieszkanie, jednak w Krakowie i powiem Wam, że jestem naprawdę zaskoczona tym, jak ciekawe osiedla teraz powstają. Sprawdźcie chociażby to http://apartamentywielicka.pl/ , nowoczesne apartamenty, spokojna okolica, do tego wina w budynku, więc rewelacja dla młodych mam i starszych osób. Poza tym okolica również robi duże wrażenie, bo w pobliżu jest piękny par, w którym na pewno z chęcią będziemy spędzać wiosenne czy letnie dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy