FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sypialnia - w jakim stylu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaki styl Ci się podoba Smile Pomysłów na sypialnie jest wiele. Ja mam u siebie zestaw mebli do sypialni od Art Styl https://artstylmeble.pl/pol_m_Meble-Stylowe_Stylowe-Sypialnie-219.html . Zawsze podobały mi się meble stylizowane, ciężkie i ozdobne. Kupiłam cały zestaw - łóżko, szafki, szafę i komodę oraz lustro. Całość wygląda doskonale. Nie potrzeba nawet żadnych dodatków bo meble sa bardzo ozdobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają meble proste, drewniane nie jakieś tam wymyślne i drogie. Ja do sypialni wybrałam meble ze sklepu urok Drewna - https://www.urokdrewna.pl/ - oferują łóżka, szafki, komody wykonane w 100% z litego drewna. To bardzo solidne i eleganckie meble. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy przechodził ten etap, gdzie musiał umeblować sobie mieszkanie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daremnia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:04 pm    Temat postu: Minimalizm. Odpowiedz z cytatem

Jeżeli miałabym taką możliwość, to wybrałabym minimalistyczny styl. Mało mebli i jasne kolory najbardziej by mi odpowiadały. Szczególnie nie chciałabym łączyć sypialni z miejscem do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Energa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 39
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli zabierasz się za remonty i urządzanie sypialni to warto zacząć to robić od samego początku,czyli od...materaca w naszym łóżku.Jego wybór wcale wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych.Mamy materace piankowe,lateksowe, sprężynowe,który z nich jest najlepszy i który będzie najwygodniejszy przeczytamy na stronie https://heveamaterace.pl/materac-sprezynowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 1:52 pm    Temat postu: Sypialnia Odpowiedz z cytatem

A ja kilka miesięcy temu odnawiałam swoją sypialnię i ostatecznie z moim szanownym małżonkiem zdecydowaliśmy się na styl prowansalski. Wierzcie mi, że taki styl sprawdza się zarówno w starych, jak i w nowych wnętrzach, niezależnie od tego, jak duży jest pokój. Mnie urzekł w nim przede wszystkim fakt, iż pomieszczenie urządzone w takim stylu ma w sobie zarazem elegancję i naturalność, harmonię, szyk i "wiejskość", w idealnych proporcjach ze sobą skomponowane. My z mężem wprowadziliśmy się do obecnego "m" kilka lat temu, więc trochę czasu zeszło nam zanim zdecydowaliśmy się na remont. Początkowo nie starczyło nam pieniędzy, potem były pilniejsze wydatki, aż w końcu udało się zgrać urlop i ruszyliśmy do akcji. Remont trwał przeszlo tydzien, ale teraz przynajmniej cieszymy się z odnowionegomieszkania. Muszę się przyznać też, że wiele pomógł mi poradnik Duluxa, chociażby ten artykuł na temat malowania zniszczonych ścian - https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/jak-pomalowac-zniszczona-sciane. Wiele ciekawych porad, na przykład pierwszy raz usłyszałam o farbach matowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie fajnej sypialni to bez wątpienia spore wyzwanie. Na szczęście mamy dzisiaj dostęp do takich stron w sieci jak chociażby http://www.sztuka-wnetrza.pl/ . Znajdziemy tam mnóstwo inspiracji i wiele fajnych pomysłów na to, jak urządzić poszczególne pomieszczenia w różnej stylistyce. Na pewno warto odwiedzić tą stronkęSmile szczególnie jeżeli interesuje nas aranżacja wnętrz, czy też chociażby aranżacja biura:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym, chciała sypialnię w stylu vintage, nie mogę jednak do tego przekonać męża, który woli minimalistyczny styl. Ale myślę, że na pewne kompromisy da się namówić. W mojej sypialni oczami wyobraźni widzę lustro z ramą w stylu vintage http://www.lustrowramie.pl/produkty/2181-rama-szara-rustykalna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to masz faktycznie problem bo połączyć sie tych stylów nie da. Ja jednak mam lepiej bo oboje lubimy połączenia ja jestem za klasyką, a mąż za nowoczesnością. W Meble Hot znaleźliśmy idealne rozwiązanie i wyszło rewelacyjnie, przytulnie i z designem.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze jest wyposażenie z drewna. Nadaje sypialni wyjątkowy charakter.
My podczas aranżacji zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty - łóżka drewniane Visby
Zamówiliśmy także do kompletu szafę oraz komody.
Wszystko super się prezentuje i nie kosztowało majątek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greemsy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również zaznaczyć jaką przestrzeń masz do wykorzystania w sypialni. U mnie był duży problem z aranżacją, gdyż mieszkam w kawalerce i ciężko było to zagospodarować z głową. Pomogły mi wskazówki dostępne na stronie https://meblowy24.pl/blog/Jak-urzadzic-sypialnie-w-kawalerce/ dzięki którym moja sypialnia jest teraz funkcjonalna i praktyczna Smile Nie miałam wiele przestrzeni, ale ścianka działowa pozwoliła na zrobienie czegoś fajnego w sumie z "niczego" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy