FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oczyszczacze powietrza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaspijan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 4:52 pm    Temat postu: Oczyszczacze powietrza Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej mówi się o zanieczyszczonym powietrzu i smogu, który atakuje szczególnie zimą w dużych miastach. Mieszkam na obrzeżach i mimo to zimą trudno czasem wyjść na zewnątrz bez uczucia duszności w płucach. Chciałbym chociaż w domu mieć czyste powietrze - stąd moje zainteresowanie oczyszczaczami powietrza. Często budzę się rano z zatkanym nosem i uczuciem drapania w gardle, w związku z tym w pierwszej kolejności oczyszczacz znajdzie się w sypialni. Co sądzicie o tych urządzeniach? Ktoś z was ma je w domu i mógłby podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że takie urządzenia sporo kosztują...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tak naprawdę nie kosztuje? na telefony wydajemy teraz więcej niż trzeba dać za dobry oczyszczacz. Pewnie że warto kupować, dopóki nie miałam w domu to tak byłam pół na pół nastawiona do tych sprzętów ale teraz mówię stanowczo - kupować! za oknem dzisiaj smród że masakra, nawet z zamkniętymi oknami nie ma opcji by to nie dostawało się do środka. A mi oczyszczacz chodzi i czuję naprawdę świeże czyste powietrze, na klatce czuć ten zapach a u mnie w domu nie. To dla mnie najlepsza rekomendacja. A drugi powód dla którego jestem mocno na tak to widok wody po pierwszym myciu filtra. Normalnie wszyscy mielibyśmy to w płucach przecież Sad warto sobie odmówić kilku przyjemności, odłożyć i zainwestować, tym bardziej jak w domu są dzieci. Za 700 zł już są dobre modele http://ranking-oczyszczaczy.pl/ tu 3 nawet wymienili poniżej tysiąca.
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że w dzisiejszych czasach oczyszczacz powietrza to bardzo dobra inwestycja. Patrząc na jakość powietrza na dworze nie pozostało nam nic innego niż bronić się przed smogiem w domach. W internecie znajdziecie ogromny wybór takich urządzeń - warto podpytać obsługi sklepu, jaki najlepiej dobrać do wymagań danego klienta.
Powrót do góry
dalongir
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój oczyszczacz zakupiłam w tym sklepie https://zdrovi.pl/ szczerze mówiąc to wybór troche mi zajał bo mają sporą ofertę. Mam teraz taki oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza więc uważam że to dobra inwestycja - i to na wiele lat
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wie, że czyste powietrze jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. Jak się okazuje można zadbać o powietrze we własnym domu i otoczeniu. Wystarczy kupić dobry oczyszczacz powietrza Smile tutaj http://topowe-agd.pl mają spory wybór dobrych oczyszczaczy. Sami planujemy kupić ale zastanawiamy się jeszcze który wybrać.
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci są alergikami, więc tak naprawdę od zawsze powinnam mieć w domu porządny oczyszczacz powietrza. A ja do niedawna nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje Very Happy Dopiero jak przeczytałam na https://www.philips.pl/c-e/blog/dom/czyste-powietrze/jak-pozbyc-sie-roztoczy.html artykuł o tym, jak pozbyć się roztoczy, to zdecydowałam się na zakup solidnego oczyszczacza. I to był naprawdę dobry zakup Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: