FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki samochód?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 1:01 pm    Temat postu: Jaki samochód? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję małej porady. Zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu i podoba mi się Mazda 3 http://mazda-dealer-gliwice.pl/mazda-3/ ostatnio na jeździe próbnej w Gliwicach było super. Czy macie jakieś opinie na temat tego samochodu? Jakieś słabe punkty, czego można się spodziewać? Każda opinia będzie dla mnie cenna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta Mazda jest super, ale trochę kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam za każdym razem inne auto, bo wypożyczam tutaj: http://www.fleetcorp.pl/modlin/ . Może kiedyś się jakiegoś swojego dorobię, ale na razie nawet nie potrzebuję na stałe mieć żadnego auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie Mazdy są drogie ale warte swojej ceny. Mnie też się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek95
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 86

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Mazde. Nie narzekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś mazdę ale musiałam sprzedać. Teraz mam Skode ale nie pasuje mi za bardzo. Myślę o zakupie Forda. Znalazłam stronę z ogłoszeniami dotyczącymi amerykańskich samochodów - http://usauto.pl/ogloszenia.html i na bieżąco przeglądam oferty. Mam nadzieję, że znajdę tam samochód dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to bardzo dobry wybór. Z tego co się dowiadywałem mazda części ma dosyć łatwo dostępne i na prawdę rzadko się psuje, a to bardzo duży plus jeśli chodzi o samochody!

Ostatnio zmieniony przez Loipeld dnia Czw Sty 11, 2018 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 3:37 pm    Temat postu: Samochody, samochody Odpowiedz z cytatem

A nie myślałeś, Jinoo, może o toyocie? Dla mnie to marka to jest "number one" z kilku powodów. Przede wszystkim to jest auto mało awaryjne, z którym naprawdę rzadko trzeba zaglądać do specjalistów. Nadaje się zarówno do tego, aby podjechać nim pod market i załadować zrobione następnie zakupy, jak i do wycieczki nad morze czy gdziekolwiek indziej. Po za tym jest bezpieczne i na ten aspekt kładę szczególny nacisk. Bezpieczeństwo stanowi bowiem wartość bezcenną, a już dla mnie jako rodzica szczególnie. Często podwożę moje córeczki do szkoły i nie wyobrażam sobie abym mogła narażać ich zdrowie, wożąc je w jakimś rzęchu. Dlatego wybrałam 8-letnią toyotę corollę, jeżdżę nią już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona. A muszę Wam się pochwalić, że tydzień temu podjęłam dosyć odważną decyzję i zmieniłam dotychczasowego ubezpieczyciela. Mój dotychczasowy podniósł składkę o 35%, rozumiem podwyżki, ale jedna trzecia to trochę zbyt dużo. Ostatecznie zdecydowałam się na tę firmę - https://www.gothaer.pl/, bo ma najbardziej przejrzystą ofertę. Dodatkowo ubezpieczyłam u nich szyby oraz opony. Wyznaję zasadę : "umiesz liczyć, licz na siebie"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wybór samochodu powinien zależeć od budżetu, jakim się dysponuje. Nie ma co się zadłużać na auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę z doświadczenia powiedzieć że lepiej odczekać i dołożyć trochę kasy i kupić nowy samochód. Miałam kilka razy używane auta i to tylko było ciągłe wydawanie kasy na wszelkie naprawy. Ale w końcu zmądrzałam i poczekałam aż peugeot ogłosi wyprzedaż rocznika i zakupiłam sobie nowe, pewne i świetnie wyglądające auto :S
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie nie trzeba mieć samochodu, by sprawnie poruszać się po mieście. Wystarczy wynająć samochód, by załatwiać sprawy na mieście.
_________________
https://www.traficar.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi wydaje się, że Honda Civic jest jednym z najlepszych rozwiązań jeżeli chodzi o niezawodność i wygodę w dobrych cenach. Sam jestem posiadaczem tego modelu i szczerze mogę polecić. Przez ostatnie lata trafiły mi się tylko wymiany i naprawy konieczne przez użytkowanie. Warto wybierać przy zakupie autoryzowanych dealerów jak HondaPlaza ponieważ przy modelach używanych sprawdzają ich stan techniczny w 47pkt, aspekty prawne oraz blacharsko-lakiernicze. Nic się nie ukryje i można cieszyć się spokojna jazda przez lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam mazdę ale już taką starszą, kilkuletnią niedawno zdecydowałam się na montaż instalacji lpg optima na którą namówił mnie mechanik i nie żałuję, wydaję o połowę mniej kasy na paliwo teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja póki co sprzedałam mój stary samochód, póki co podoba mi się kilka,a le cały czas myślę nad volvo i chyba pójdę na dni otwarte do salony https://autogala.volvocars-partner.pl/oferta/finansowanie/leasing/ i sobie pooglądam jakieś cuda, bo coś w końcu mi się od życia należny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 11:07 am    Temat postu: Honda Plaza Odpowiedz z cytatem

Szukasz ubezpieczenia dla swojego samochodu ? Sprawdz oferte http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/finansowanie/ubezpieczenie.html . Ich oferta jest skonstruowana na potrzebe kazdego klienta, nawet najbardziej wymagajacego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy