FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lodówka za niską kwotę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sabuss
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 11:10 am    Temat postu: Lodówka za niską kwotę Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukujemy nowej lodówki. Z zamrażarką, nieawaryjną, z rozwiązaniami antybakteryjnymi, białą, pojemną. I w cenie niewysokiej, najlepiej pomiędzy 1000 zł a 1500 zł. Nie jest to dużo, ale może da się coś znaleźć. Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej cenie na pewno znajdziecie porządną lodówkęSmile Osobiście mogę wam polecić tą http://www.electro.pl/Lodowka_INDESIT_BIAA_33_F_SI_Y-728018.html Sam mam lodówkę tej firmy (inny model) i jestem bardzo zadowolony, służy mi już 7 lat i ani razu się jeszcze nie popsuła. Mam nadzieję, że "pożyje" jeszcze 3 lata albo i więcej. Słyszałem też, że lodówki Samsunga są fajne niestety nie wiem jakie mają ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej cenie masz duży wybór lodówek, od jakiegoś czasu obserwuję, że ceny AGD lecą na łeb na szyję. Byłam niedawno w Saturnie i byłam w szoku, jak zobaczyłam ile teraz kosztują pralki i lodówki, ja za swoje dałam znacznie więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyverson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod względem przechowywania żywności ( świeżość, zapachy itp.)
Najtańsze są:
INDESIT BIAA 12F 1400 zł
ELEKTROLUX EBN 43233W 1300 zł

Siostra od kilku lat ( jakies 6-7 ) ma Samsunga i jest ok
Niedawno znajomy zakupil z No Frostem, srebrna, wysokosc 177,5 cm, dokladnie taka lodoweczke RL34HGPS w cenie 1400zl i jak dla mnie :spoko: i jak bym szukal czegos dla siebie sam bym taka przygarnal.

Ale widze ze interesuje Ciebie biala ktora rowniez jest dostepna ma takie same parametry itp. itd. w podobnej cenie dokladnie model : RL34EGSW
_________________
łóżko piętrowe dla chłopca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miklikk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BEKO CS 234021
Lodówka
nr kat.: 1181174
rating0rating1rating2rating3rating4 (1)
» Wysokość [cm]: 185
» Szerokość [cm]: 60
» Klasa energetyczna: A+
» Pojemność całkowita netto [l]: 295

za 1000zł polecam Smile! Sam mam i jestem zadowolony !
_________________
Kuchnia na wymiar poznań - garder
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceky
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 29, 2016 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 1000 pln parametry są ok, choć można teraz znaleźć również tańsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poleciła Ci sprawdzić w dobrych sklepach z AGD i RTV np. http://www.euro.com.pl/
Przy zakupie lodówki zerknij tylko na jej klasę energetyczną (najlepsza będzie A+++) oraz sprawdź takie parametry jak m.in. rodzaj otwierania drzwi, umiejscowienie zamrażalnika, dodatkowe funkcje np. samorozmrażanie. A w razie wątpliwości, zawsze możesz podpytać sprzedawcę w sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję zajrzeć do Millenium AGD http://milenium-agd.pl. Mają na prawdę dobry asortyment, a obsługa jest bardzo miła i zawsze mi dobrze doradzali. Zakupiłam u nich pralkę i lodówkę. Są bardzo dobre jakościowe, a nie wydałam na nie majątku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że dzisiaj wybór urządzeń tego typu jest tak duży, że naprawdę można się nieco pogubić. Sama niedługo planuję odwiedzić RTV Euro AGD http://www.euro.com.pl i tam zaopatrzyć się w nową lodówkę. Kupiłam tam już sporo sprzętu i zawsze z zakupów byłam zadowolona, więc jestem przekonana, że i tym razem tak będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruszka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie fajnym sklepem z tanim sprzętem agd jest avans.pl. sama tam kupuję i myślę, że powinniście tam zajrzeć i zobaczyć jaką mają ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym szukała w sieci. Sklepów z elektroniką jest wiele, ale bieganie po nich mogłoby być kłopotliwe. Na tej stronie: http://www.homebook.pl/produkty/lodowki można znaleźć wiele lodówek oraz porównywarkę cen, jakie występują w poszczególnych sklepach. Jak sądzę, mogłoby to być nawet przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć do tego rankingu https://rtvsalonagd.pl/jaka-lodowke-kupic-ranking/ - masz tam wszystko wyjaśnione czym się kierować podczas zakupu lodówki.

Ostatnio zmieniony przez Burrqua dnia Wto Mar 28, 2017 7:22 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz też jestem na etapie kupowania sprzętów do domu. Zastanawiam się na jaki sklep postawić. Jak na razie chce wybrać się do RTV Euro AGD bo mają dość duży wybór. Jakie macie doświadczenia z tym sklepem? Można wziąć sprzęt na raty ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz fajną lodówkę w Twoim przedziale cenowym: https://www.kernau.com/produkt/kfrc-18161-w.html Ma klasę energetyczną A+, 5 lat gwarancji, oświetlenie led i jest pojemna Smile Sama mam podobny model tej firmy i super się sprawuje, pracuje cichutko, naprawdę udany zakup Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku lodówki można zawsze wziąć pod uwagę kupno modelu używanego. Wtedy można kupić za niskie pieniądze lepszy model lodówki. tylko oczywiście trzeba wcześniej dokładnie ocenić jej stan. Do tego w przypadku gdy macie jakiś określony styl w kuchni to można do takiej lodówki zamówić fajną matę dekoracyjną - https://stikero.pl/product-pol-37-Mata-magnetyczna-na-lodowke-Ziarna-kawy-4122.html, która ożywi wygląd kuchni i uzupełni aranżację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy