FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bieżnia w domu - jaką wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 8:43 am    Temat postu: Bieżnia w domu - jaką wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać coś takiego?
Chodzi mi o odpowiednią bieżnię do treningu w domu - wiadomo - nie zawsze jest na zewnątrz pogoda na bieganie - nie jestem aż takim zawziętym biegaczem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuj najtańszej ani najdroższej, bo w obu przypadkach to bez sensu.
Najdroższa nada się do siłowni, a najtańsza rozpadnie po paru użyciach.
Tutaj https://www.sklep-presto.pl/fitness-i-silownia/cardio/bieznie-1492/ widziałam różne.
Nie są może właśnie najtańsze, ale za to prezentują niezłą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu zaczęłabym zdrowo jeść, pić 2 litry wody dziennie i ćwiczyć regularnie. Dzięki temu schudniesz! Gdybyś szukała sprzęt do ćwiczeń lub odpowiedniego stroju zajrzyj na : https://sklepsportowy.pl/ To sklep sportowy z bardzo rozbudowaną ofertą i atrakcyjnymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś szukała butów do biegania zajrzyj na https://bestbuty.pl/ Znajdziesz tam solidne, markowe obuwie sportowe. Sama myślę o skorzystaniu z oferty tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja porównywałam różne bieżnie dostępne w sklepach online i sklepach stacjonarnych to najlepsza pod względem ceny i funkcjonalności była do kupienia na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html. Mam jedną w domu i jeszcze bardzo zadowolona z niej, żałuje tylko że tak późno kupiłam bo widziałam że były jeszcze lepsze ceny na święta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wiele sklepów w swojej ofercie posiada bieżnie treningowe, dlatego najlepiej jest porównać ze sobą kilka ofert, aby wybrać tę najlepszą. Zerknijcie też na ofertę sklepu Hop Sport - mam nadzieję, że coś uda wam się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamarcus.romaguera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z najprostszych sposobów na poprawę formy fizycznej jest włączenie chodzenia do codziennej rutyny oraz stopniowe podnoszenie intensywności i wydłużanie czasu spacerów. Zdziwisz się, jak bardzo szybki marsz może pomóc ci uzyskać formę. Moim zdaniem bieżnia domowa to świetny pomysł na rozpoczęcie aktywności i ćwiczeń https://walkingpad.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniken
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieliśmy w domu i bieżnie i rowerek ale powiem wam nijak się to ma do trenowania w domu.
Ja sobie kupiłem rękawice grapplingowe roca i śmigam na trening mma, mama na yogę a tata chodzi na boks Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieżnia w domu to świetne rozwiązanie, sam o tym jakiś czas temu się przekonałem. Kiedyś aby ćwiczyć musiałem iść na siłownię, a teraz to robię w domu i jest mi wygodniej, jeśli chodzi o sklep, z którego mam bieżnie to jest to https://corciano.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam z Thunder TS, na https://mediaarena.pl/Bieznie kupisz. Jak sobie szukałam to w tym sklepie mieli najlepszą ofertę i akurat na stanie ten model który wybrałam. Działa bez zarzutu, bardzo cicho pracuje, nic się nie zacina. Rewelacja sprzęt jak mam być szczera, aż miło się trenuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co ja jeszcze bieżni u siebie nie mam, ale jak najbardziej jestem zdania, ze sama aktywność fizyczna jest po prostu ważna więc warto o nią zadbać. Na pewno jak wysoko kopać jest również bardzo ważne i mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie doradzę ci konkretnej bieżni, ale zajrzyj sobie do sklep Pesport. Kupowałam tam parę dni temu koszulki sportowe i widziałam, że mają promocje na bieżnie. Możesz spokojnie o wszystko dopytać obsługę - bo mi przy kupnie roweru dla dziecka, bardzo pomogli. W dodatku masz aż 100 dni na zwrot towaru, jeśli okaże się, że jednak ci nie pasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę samo bieganie jest na pewno bardzo fajną i zarazem dość prostą promocją aktywnego spędzania czasu. Myślę, że także dobrze jest w takiej sytuacji wiedzieć o tym jak najwięcej. Mnie na ten moment zdecydowanie najbardziej interesują zawody biegowe i maratony do których również każdego zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto postawić na jakość wykonania, aby też miała odpowiednio szeroki pas biegowy i oczywiście opcję regulacji nachylenia. Jeśli szukacie konkretnych opcji w dobrej cenie do swojego domu to możecie zapoznać się z ofertą NordicTrack https://www.nordictrack.pl/ którą sprawdzają się bardzo dobrze, jednocześnie wyposażone w aplikację z dostępem do ponad 16 000 gotowych programów treningowych. No i pomagają w dostawie, montażu i wniesieniu za darmo. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamawialiście sprzęt do ćwiczeń do Waszego domu?

lamele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy