FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracje do salonu - coś oryginalnego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powicie o pięknie wykonanym obrazie? My zdecydowaliśmy się z żoną jednak na troche większy obraz, który składa się z 3 elementów a wisi już nad naszą sofą. Dokładnie z widokiem na góry przy zachodzącym słońcu. Udało nam się znaleźć go w sklepie internetowym SW-Decore https://swdecore.pl/produkt/obrazy/obraz-cieply-wieczor-w-gorach

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karoline
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w salonie dywan. Dokładnie to nawet dwa (w części jadalnej jeden i drugi w części wypoczynkowej). Kupiłam je w sklepie http://www.topworld.pl/produkty/dywany-jedwabne,2,12319. Są to wysokiej jakości dywany naturalne z jedwabiu. Świetnie wyglądają przy moich klasycznych meblach i drewnianej podłodze. Początkowo nie chciałam żadnych dywanów, ale teraz muszę przyznać, że świetnie dopełniają całość aranżacji i są doskonałą, subtelną ozdobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: