FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłączenie wody i kanalizacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:50 am    Temat postu: Podłączenie wody i kanalizacji Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy na wiosnę budowę domu. Chce jak jajszybciej rozpocząć wszytskie pracy by szybko skonczyć budowe. Musze podłaczyć wode i kanalizacje Wstępnie udało mi się znaleźć taka firmę http://www.czystyzysk.eu/ która mogła by mi cos takiego podłaczyc. Zastanawiam sie ile trwa takie podłączenie.

Ostatnio zmieniony przez Eliza dnia Pią Sty 26, 2018 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 7:04 am    Temat postu: Porada Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, troszkę może to potrwać, ale ile dokładnie to nie wiem. Myślę, że w odpowiedzi na Twoje pytania pomóc może ten Blog budowlany . Jest zawsze aktualny, a ja już kilka razy znalazłem tam podpowiedzi. Ostatnio na przykład w kwestii budowy wiaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wszędzie jest możliwość podłączenia do kanalizacji. Wtedy jedynym wyjściem jest szambo. Można oczywiście pomyśleć o oczyszczalni biologicznej. Firma http://top-szamba-betonowe.pl/ oferuje wysokiej jakości zbiorniki betonowe z dowozem na miejsce. To znacznie bardziej opłacalne od szamb z PCV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baska19
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś fachowca? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobra opcja Smile
_________________
Jest taki rodzaj przyjaźni, że robi się razem tylko dwie, trzy rzeczy i żadn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o samą kanalizację to warto zastanowić się nad szambem oraz oczyszczalnią ekologiczną. Przy okazji dbania o środowisko możemy także zaoszczędzić. I to w słusznej sprawie Smile Sam postawiłem na rozwiązanie tego typu za sprawą zaopatrzenia z oferty Eko Bio http://oczyszczalnia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazikz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Białobrzegi

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się rozeznał w tym obszarze tematycznym. To moim zdaniem będzie naprawdę dobre i sprawdzone źródło wiedzy oraz informacji Smile
_________________
To, na czym można się oprzeć, tkwi w człowieku: sumienie, uczciwość, charakter, siła, wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia2727
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ciekawe porady Smile Myślę, że przydadzą mi się Smile
_________________
Sama nigdy nie nazwie się buntowniczką. W żadnym kontekście. Bywać nią będzie mimochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asriannawt
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile to może kosztować? My się zastanawiam za rok zacząć budowę i orientujemy się mniej więcej ile to będzie kosztowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy