FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szklane drzwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 7:55 pm    Temat postu: Szklane drzwi Odpowiedz z cytatem

Witam, właśnie kończymy urządzanie naszego domu, teraz zastanawiamy się nad wyborem drzwi, no i mi się bardzo podobają drzwi szklane a mojemu mężowi drzwi z drewna. Nasz dom jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu i według niego, jeśli dodamy do tego wystroju szklane drzwi będzie szpitalnie. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto szarpnąć się na takie jak te szklane drzwi na wymiar. Przede wszystkim wyglądają one bardzo elegancko i lekko. Nie do każdego wnętrza się nadają, to fakt. W biurowcach to jednak super sprawa !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego szpitalnie? W mojej ocenie właśnie stolarka drewniana będzie się gryzła. Może Twój mąż po prostu nie potrafi sobie wyobrazić jak takie drzwi szklane się będą prezentowały? Tutaj http://szklane.net/drzwi-szklane/ mu pokaż jak takie drzwi wyglądają. Bardzo fajnie można je wkomponować w takie nowoczesne wnętrza. Jak zobaczy ładne aranżacje to zmieni zdanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie szklane drzwi też się bardzo podobają, szczególnie takie z nadrukami, wiele ciekawych modeli widziałam na http://www.solidnedrzwi.pl/ chyba też dużo bardziej do mnie przemawiają niż drewniane. Są nowoczesne i mimo wszystko jeszcze nie często spotykane, u nikogo ze znajomych jeszcze takich nie widziałam. Zakup doda wnętrzu oryginalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu mają piękne realizacje https://www.housekrup.pl/oferta/elementy-szklane/drzwi-szklane-krakow. Szkoda, że moje mieszkanie jest w innej stylistyce, bo chętnie bym zainwestowała w takie szklane drzwi. Są piękne, a do tego wydaje mi się, że łatwo je utrzymać w czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szklane drzwi jednak charakteryzuja się gorszymi warunkami izolacyjnymi niż np. drewniane, czy stalowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się tego rodzaju drzwi podobają, planuje takie w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy