FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Osiedle Luna pod Poznaniem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
osiedleluna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:17 am    Temat postu: Osiedle Luna pod Poznaniem Odpowiedz z cytatem

Nowopowstałe kameralne osiedle domków w zabudowie blizniaczej w Owińskach 7km od Poznania. Dzieki swej architekturze, polozeniu i bardzo przystepnej cenie cieszy sie dużą popularnoscią wsród mlodych rodzin.
151m2 powierzchni uzytkowej rozmieszczonej na trzech kondygnacjach moze byc idealnym rozwiazaniem dla rodziny dwupokoleniowej, pozwalajac na stwozenie dwoch niezaleznych mieszkań. 300m2 działki pozwala na zagospodarowanie przestrzeni zielonej , ktora w przyszlosci nie bedzie wymagala pracochlonnej pielegnacji i kosztownego utrzymania.
Poza tym bliskosc Puszczy Zielonka pozwoli cieszyc sie natura i zielenia zarowno na pieszych jak i rowerowych wycieczkach po okolicy!
Zapraszamy do obezenia nieruchomosci - kontakt 514098088
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to osiedle jest spokojne?? Zalezy mi na ciszy, ponieważ mam małe dziecko. Ostatnio kupiłem łóżeczko tapczanik i mój Kuba śpi rewelacyjnie. Tylko musi być cisza. Ska moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy