FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzać mieszkanie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladycja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 9:12 pm    Temat postu: Jak urządzać mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

jestesmy na etapie urządzania naszego mieszkania na terenie Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe i ma ok. 80 m2 - jest więc ani zbyt duże ani zbyt małe. Takie w sumie w sam raz na naszą trzyosobową rodzinkę. Urządzanie to temat wyjątkowo trudny zwłaszcza dla nas gdyż interesują nas w większości nowoczesne rozwiązania projektowania wnętrz. W sieci takie projekty są ogólnodostępne i można z nich skorzystać - zastanawiamy się jednak czy nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty? kogoś kto się na tym zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Boberek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zdecydowanie wybrał jakiegoś architekta wnętrz. Mam już dosyć oglądania u znajomych i rodziny wnętrz rodem z katalogów, w których w ogóle nie widać, że ktoś mieszka. Takie mieszkania urządzane na podstawie katalogów są bez duszy i chyba smutno musi się w nich mieszkać. Co innego, gdy architekt robi wystroje wnętrz pod konkretne osoby, biorą pod uwagę ich charakter i upodobania.

Ostatnio zmieniony przez Boberek dnia Czw Wrz 10, 2015 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
septosanek
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architekt będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie i twojego mieszkania taki profesjonalista dobrze doradzi rozplanuje gdzie co ma być i na pewno będziesz zadowolony. Moja sąsiadka tak zrobiła tylko nie pamiętam z jakiej firmy korzystała ale jednak warto takiego zatrudnić lecz kasa sroga na to idzie. Może warto poszukać takiego projektanta w internecie i porównać ceny.
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 4:53 am    Temat postu: Re: Jak urządzać mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

ladycja napisał:
Witajcie!

jestesmy na etapie urządzania naszego mieszkania na terenie Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe i ma ok. 80 m2 - jest więc ani zbyt duże ani zbyt małe. Takie w sumie w sam raz na naszą trzyosobową rodzinkę. Urządzanie to temat wyjątkowo trudny zwłaszcza dla nas gdyż interesują nas w większości nowoczesne rozwiązania projektowania wnętrz. W sieci takie projekty są ogólnodostępne i można z nich skorzystać - zastanawiamy się jednak czy nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty? kogoś kto się na tym zna?

Laudycjo gratuluję mieszkania ale jestem zdania,że warto byłoby samemu spróbować swych sił w urządzeniu. Nic nie daje Ci większej satysfakcji niż samodzielne urządzenie własnego mieszkania. Obecnie w sieci na stronach, blogach znajdziesz wiele inspiracji.

Odsyłam na przykład do sklepu Black Red White;
http://www.brw.com.pl/

Gdzie jest wiele pomysłów a także cały dział z dekoracjami do mieszkania. Proponuję sobie tam zajrzeć i poszukać ciekawych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladycja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez byłabym bardziej zadowolona i dumna z siebie gdyby udalo nam się urządzić dom samemu - niestety jak już ktoś wspomniał kopiowanie wnętrz wprost z katalogów nie jest dobrym wyjściem - chyba sama nie chciałabym odwiedzić znajomych i spotkać tych samych widoków co u mnie.

ten architekt to fajna sprawa jednak ceny są kosmiczne - moze jakiś tańszy, inny sposób znacie?
Powrót do góry
ewelina546
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania nie jest wcale takie łatwe. Tym bardziej tak dużego wnętrza. Wszystko musi być spójne i przemyślane. Jak byś jednak się odważyła, to bardzo dużo ciekawych rzeczy znajdziesz tu https://www.versanis.pl/produkty . Może będą one pewna inspiracją dla ciebie.
Powrót do góry
belka77
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie środki na dekoratora wnętrz to z całą pewnością polecam. Ja niestety nie korzystałam, ale moim znajomi owszem i mieszkanie jest naprawdę pięknie urządzone - bez porównania do mojego. Jeśli traficie na profesjonalistę, na pewno zadba o każdy szczegół i będziecie bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy wszystko sami bz pomocy architektów. Trwa to może nieco dłużej ale na pewno w końcowym rozliczeniu wyjdzie sporo taniej. Znalazłam też teraz link http://megalazienki.pl/producent/id/41 i na pewno skorzystam jak będziemy wykańczać łazienkę. U producentów zawsze najtaniej.
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie mieszkania, a w moim wypadku kuchni i łazienki okazało się dość proste, ponieważ korzystałem ze stronki electro.pl Tu znalazłem pralkę z szuszarka, oraz meble do zabudowy do kuchni. W ten sposób oszczędziłam masę czasu.
Powrót do góry
karme
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuję się aranżacją wnętrz odkąd pamiętam, lubię urządzać mieszkania i bardzo chętnie pomagam znajomym dobierać meble czy dodatki. Dużo inspiracji czerpię z blogów i stron wnętrzarskich, magazynów, bardzo podobają mi się wnętrza Maison Creative z sesji zdjęciowych gwiazd, które prezentowane są między innymi w Vivie. Może ktoś z Was słyszał o marce Mis en Demeure (https://maisoncreative.pl) mają bardzo eleganckie, oryginalne dodatki, firma pomaga urządzać mieszkania. Pani Dorota Kowalczyk to niekwestionowana specjalistka w branży, ma bardzo duże doświadczenie, mam nadzieję, że uda mi się nawiązać z nią współpracę, jak już skończymy budowę domu.
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten blog http://www.doomsmoker.pl może okazać się bardzo pomocny. Znajdziecie tam wiele przydatnych artykułów z zakresy aranżacji i wyposażenia wnętrz. Może właśnie to miejsce stanie się waszą inspiracją.
Powrót do góry
kosanoztra
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znamy się na projektowaniu i nie wiemy,jak wszystko ze sobą połączyć aby stworzyć fajną całość, warto pomyśleć o pomocy architekta http://www.vision-studio.com.pl/ . W końcu kto jak nie on, najlepiej urządzi nasze mieszkanie? Co prawda trzeba za to trochę zapłacić ale z drugiej strony to inwestycja na lata.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: