FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pieniny na wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 12:38 pm    Temat postu: Pieniny na wakacje Odpowiedz z cytatem

Jak nie macie jeszcze pomysłu gdzie się wybrać na wakacje, to zdecydowanie rozważcie wybór Polskich gór, a mianowicie Szczawnicy w Pieninach. Cudowna miejscowość, obfitująca w atrakcje turystyczne i cudowne widoki. Jest także idealnym punktem wypadowym na wiele szlaków. Zobacznie jaka Szczawnica jest unikatowa i malownicza:

Polecam nocleg w pensjonacie Pod Lisem. Namiary - noclegi w Szczawnicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
malinowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest to świetna sprawa dla osób, które lubią chodzić po górach i ogólnie być aktywnym. Ja kocham wędrówki górskie i wspinaczki. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że do takiego wyjazdu przygotowuje się zupełnie inaczej. Przed takim wyjazdem warto sobie zajrzeć do tego typu https://trekmondo.pl/akcesoria-wspinaczkowe/ sklepu i kupić to czego brakuje nam na wyjazd Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo miejsc wartych odwiedzenia w górach. Ja lubię Świeradów Zdrój, dobrze się mi odpoczywa w tamtejszym klimacie, a jeszcze jak mam wygodny apartament Sun&Snow z widokiem na góry to jest po prostu cudownie.
Powrót do góry
mirowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo miło wspominam czas wakacji. Pieniny to było totalne oderwanie od rzeczywistości. Naprawdę pięknie, z resztą sami zobaczcie http://www.hellocamping.pl/pl/storytelling/48-pieniny-kierdle-owiec-i-ice-bucket-challenge
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa, ja uwielbiam góry. To daje możliwość odetchnięcia od codziennego zabiegania i wyciszenia się chociaż na kilka dni. Warto zatrzymywać się w takich miejscach jak Willa Majerczyk Poronin, gdzie będziecie mogli wypocząć w komfortowych warunkach po całodziennych wyprawach. Polecam właśnie takie rozwiązanie.
Powrót do góry
kosanoztra
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałabym pojechać za granicę. Przynajmniej mamy pewność,że pogoda dopisze. Ze swojej strony poleciłabym Grecję i https://sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji . Moim zdaniem to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Można się zrelaksować, odpocząć a zarazem spróbować czegoś nowego.
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wolimy jeździć za granicę, w Polsce to głównie na weekend gdzieś wyskoczymy. A na wakacje na przykład na Sardynię lecimy http://wakacjenasardynii.pl/ W tym roku mamy zaplanowany też rejs statkiem Very Happy coś czuje ze będzie super
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o Karkonoszach? Ja nigdy tam nie byłam, i stwierdziłam że najwyższa pora się wybrać. Znalazłam już nawet całkiem przjemny apartament który znajduje się w miejscowości Zachełmie. Dokładnie mowa o http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/ . Może ktoś z was mial okazję tam gościć i podzieli się opinią? Muszę przyznać, że zdjęcia na stronie www robią ogromne wrażenie!
Powrót do góry
azurro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się zgodzić z poprzednikiem. Z drugiej jednak strony nie tylko w tej sytuacji jest kilka innych opcji.
kitlus
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem miłośniczkom polskich plaż, zjechałam już chyba wszystkie i nie tylko polskie plaże, ale postanowiłam poszukać gdzieś dalej i znalazłam ofertę wczasów na Dominikanie. Postanowiłam trochę poszperać w necie o tym miejscu, i poczytałam wypowiedzi wszystkich osób które tam już byli na wakacjach, pogoda na Dominikanie zawsze im dopisywała. Tak się zastanawiam czy nie skorzystać z takiej okazji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: