FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pozyskanie należnego odszkodowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 2:14 pm    Temat postu: Pozyskanie należnego odszkodowania Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zastanawiam się nad najlepszymi metodami pozyskania należnego odszkodowania. Warto korzystać z pośredników? Jakie są ich prowizje? Z jakich najlepiej skorzystać? Zastanawiam się m.in nad https://codex.org.pl/odszkodowania/pomoc-prawna-w-uzyskaniu-odszkodowania/ ale jeszcze nie jestem pewny.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z takich usług. Ja skorzystałem z pomocy firmy Wokanda i dzięki temu udało mi się odzyskać pełną kwotę odszkodowania, co wcześniej było praktycznie niemożliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vivua
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zainteresować się Omegą - http://kancelariaomega.pl. Nie pobierają oni kosztów wstępnych, a całe ryzyko niepowodzenia biorą na siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei mam bardzo pozytywne odczucia na temat współpracy z firmą odszkodowania123. Okazali się być nie tylko rzetelni i sumienni ale też bardzo skuteczni. Kontakt z doradcą oceniam na 5+, byłam na bieżąco informowana o wszelkich postępach. Co ważne - mają ogromne doświadczenie w branży i cieszą się dobrą opinią klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy