FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
depilacja
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 9:20 am    Temat postu: depilacja Odpowiedz z cytatem

Hej. Co myślicie o depilacji laserowej? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że tak, ponieważ daje najlepsze efekty Smile Moja znajoma jest już po kilku zabiegach i jest naprawdę zadowolona Smile Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na ten temat, to polecam ten artykuł: http://estetycznie.pl/baza-wiedzy/rodzaje-zabiegow/378-fakty-i-mity-na-temat-laserow-i-ipl-a-w-usuwaniu-owlosienia - na pewno pomoże bliżej poznać temat, jak i pomoże podjąć decyzję. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja isię kiedyś depilowałam a teraz to szybko maszynką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam całą serię i się opłaca. mam w końcu spokój. Przed zabiegami kupiłam maść http://zenn.pl/ bo koleżanka uprzedzała że zabieg boli. A ta maść jest znieczulająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć warto, choć to tanie nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meandra33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po depilacji i mogę z doświadczenia polecić salon Cosmetix, gdzie wykonywałam ten zabieg. Pani Agnieszka zna się na rzeczy, ma doświadczenie i przede wszystkim wyczucie. Podczas zabiegów czułam się komfortowo, zagwarantowała miłą atmosferę. Efekt jest super - przede wszystkim jest to olbrzymia wygoda, nie trzeba na co dzień pamiętać o goleniu nóg, zresztą u mnie to wywoływało wiecznie wysypkę i krostki, więc w końcu mam święty spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto! Duża oszczędność czasu i nerwów. A na przestrzeni lat, na pewno pieniedzy. depilacja gliwice okazała się również świetnym pomyslem na prezent na 30-tke koleżanki. Sama bym chciała coś takiego dostac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto Smile ja jestem po depilacji laserem Vectus, bardzo zadowolona jestem, bez podrażnień się obyło, efekt super, bezbolesnie. Ale Anlaya Day Spa gdzie robiłam zabieg ma bardzo nowoczesny sprzęt to też robi swoje Smile warto na takie porządne stawiać. A ceny mają na prawdę atrakcyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto chodzić na depilację do specjalistycznych salonów piękności. Sama kiedyś nie wiedziałam zbytnio jak znaleźć ten odpowiedni, ale ostatnio natrafiłam na stronkę https://www.moment.pl/depilacja/katowice gdzie jest wiele ofert różnych salonów z Katowic i nie tylko. Wybrałam ten który mi najbardziej odpowiadał cenowo i umówiłam się również przez stronkę na wizytę. Powiem Wam, że strzał w dziesiątkę Wink Zerknijcie sobie i znajdźcie swój salon Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawar1212
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie jak depilacja laserowa ( najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia ) to tylko w dobrym salonie kosmetycznym na nowoczesnym sprzęcie ). Ja robiłam serię zabiegów we wrocławskim salonie COCO-TIME i śmiało polecam. Profesjonalna obsługa i rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że bardzo ciekawy temat tutaj powstał. Bo jednak jak zbliżają się ciepłe dni to każda z nas chce wyglądać nienagannie i gładko oczywiście. Dlatego też każda wybiera taki rodzaj depilacji jaki jej najbardziej pasuje. A że znalazłam super depilacja woskiem brazylijska to oczywiście od razu zapisałam się na wizytę. W końcu raz na jakiś czas można pod tym względem także zaszaleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem depilacja laserowa Kraków https://depilacja-laserowa.krakow.pl/cena jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o zabiegi. U nich miałam wykonywaną depilacje pach jak i bikini, jestem zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę każdemu polecić depilację laserową - to zupełnie bezbolesny zabieg, a efekt jest rewelacyjny. Ja miałam depilację robioną laserem Light Sheer Duet w gabinecie Laserina w Gdyni - https://www.laserina.pl/ . Z tego co czytałam, przed zabiegiem, to jest to jeden z bardziej nowoczesnych laserów i zresztą efekt po jego użyciu jest widoczny już po pierwszym zabiegu. W dodatku parametry lasera dobiera się do skóry każdego klienta indywidualnie, więc taka depilacja jest w pełni bezpieczna. Nie ma mowy o oparzeniach lub innych komplikacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy