FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki dach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 2:28 pm    Temat postu: Jaki dach Odpowiedz z cytatem

Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również polecić markety budowlane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto do tego tematu podejść racjonalnie, jeżeli chodzi o nowy dach zastanawiałbym się również nad dachówką ceramiczną od Braas w ofercie którego znajdziesz również wszystkie potrzebne akcesoria, a dzięki temu możesz załapać się na dodatkową Gwarancję Systemową, która trwa przez 15 lat i obejmuje każdy element dachu. Warto dokładnie się z tym zapoznać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach to nie tylko dachówka ale także konstrukcja dachowa. Ja niebawem zabieram się za gruntowny remont łącznie z wymiana wiązarów. Aby zaoszczędzić pieniądze oraz czas wybrałem wiązary w technologii płytek kolczastych http://dobresoki.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1228&p=16485 . Taką konstrukcję buduje się szybko i jest tańsza niż tradycyjna więźba dachowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z http://dachbud.slask.pl Kompetencje firmy potwierdzają certyfikaty, referencje oraz opinie wielu zadowolonych Klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LokalneOferty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wiązary? Ekologiczne drewno, solidne, fajny klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem za wyborem dachówki tym bardziej, że jest produkowana z materiałów szeroko dostepnych na ziemi i do tego barwiona w masie co pozwala zachować piękny kolor i trwałośc na długie lata ( w tym objęta jest 30 letnią gwarancją).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również ewentualnie jak ktoś potrzebuje dobrej jakości blachodachówki to byłbym w tym przypadku za wyborem rozwiązań proponowanych przez Braas jak model Quadro bądź Decra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy dachówki ceramiczne. Układała nam je firma http://jak2002.pl/ z Olsztyna. Firma specjalizuje się w instalacji pokryć dachowych różnego typu, jest solidna i terminowa no i nie przesadzają ze stawką. Ogólnie pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na Creaton. Mamy od nich dachówkę betonową, i membranę dachową oraz wszystkie akcesoria. Jakościowo to jeden z lepszych producentów na rynku oraz jeden z największych. Gdzieś czytałam, że chyba co trzecia dachówka na dachu pochodzi z ich produkcji. Dodatkowo Creaton daje całkiem fajną i długą gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką dokładnie? My zanim zdecydowaliśmy się na wybór dachówki betonowej dokładnie poznaliśmy opcje jej produkcji i tutaj Braas znacząco się wyróżnia jeżeli chodzi o technologię trójwarstwową Cisar, barwienie w masie oraz dodatkowy, zabezpieczeniem przed porastaniem podwójna powłoką akrylową lumino.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru dachówek itd. aczkolwiek wybór musisz zdecydowanie rozważyć sam i tez jaki będzie pasował do twojego domu. Na ten moment zdecydowanie mogę polecić Ci abyś zajrzał do oferty Braas ponieważ właśnie trwa dość ciekawa promocja na kilka najbardziej popularnych modeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry tartak i skład drzewny znajduje się w Szczecinie http://www.mat-bud.szczecin.pl/ Dostaniecie tam więźby dachowe, krokwie łaty, podbitki, krawędziarki id. Są dobrze zaopatrzeni i mają całkiem dobre ceny a jakość desek i więźb jest wysoka. Są przy tym solidni i zamówienia realizuja w terminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annettaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo zatrudnialiście do 'montażu' dachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma być to piękny i trwały dach na lata to również jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru dobrej jakości dachówki, która na pewno wytrzyma dłużej i co ważne również będzie się pięknie prezentowała przez lata. W moim przypadku Braas zdaje egzamin w każdym aspekcie i mam nadzieję, że u Was również okaże się dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy