FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta cud na brzuch
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się do tego gabinetu - http://gpsd.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zwiększyć udział owoców i warzyw w diecie - a zwłaszcza tych drugich. Wink Aby nie jeść ich w na surowo czy gotowanych, co może się znudzić, polecam robienie koktajli i soków z wyciskarki. To urozmaicenie i bardzo smaczny element diety. Jeżeli poszukujecie dobrej jakości wyciskarski wolnoobrotowej do soków to sprawdźcie Muke. W przeciwieństwie do niskiej jakości sokowirówek taka wyciskarka poradzi sobie ze wszystkimi warzywami nawet tymi twardymi i nie pozbawia ich najcennieiszych wartości, dlatego jeśli chodzi o kompozycje soków/koktajli można zastosować pełną dowolność. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka z LiveDiet24.com zawsze mi radziła że jednak dobry brzuch to przede wszystkim ćwiczenia, ale dieta też jest pomocna to fakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już my znamy te diety-cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1918
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coś takiego jak dieta cud nie istnieje. Moim zdaniem kluczem do szczupłej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny. Jest mnóstwo artykułów na temat tego, jak zdrowo się odżywiać, więc polecam sprawdzić. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak pozytywne rezultaty dla naszego zdrowia niesie za sobą zdrowe odżywianie. Polecam zapoznać się z tematem. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: http://informowisko.pl/poznajemy-zalety-zdrowego-odzywiania/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przede wszystkim cwicze . Odkad mam silownie w domu to stalo sie to znacznie latwiejsze. Wszystko co potrzebne zalatwilam sobie stad https://www.e-insportline.pl/fitness - bo ceny maja przystepne. Cwicze sobie tak juz 3 miesiac i widze efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurde! Można mówić i mówić, że nie ma diet cud, a ludzie dalej o tym piszą. Wystarczy tylko zdrowo się odżywiać, warzywa do każdego posiłku, ale finalnie również dużo ruchu. Jeśli ktoś ma troszkę kasy, to może zainwestować w Atlasy treningowe , a jeśli nie, to w karnet na siłownię. Ja akurat mam bieżnię i chociaż 2-3 razy w tygodniu na niej latam. Wyrzuć przetworzone jedzenie i będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorota14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 12:05 pm    Temat postu: dieta na brzuch Odpowiedz z cytatem

Płaski brzuch to dieta i trening, zawsze w tej kolejności. Kardio, aeroby a nie siłka do tego wyrzucenie do śmieci słodyczy, uzależnionym od nich polecam ewentualnie batony Oho, bo nie mają w sobie świństw, można je podjadać. I nie eliminować zupełnie tłuszczu, byle był zdrowy, a nie w kółko sos ze świnki, pozdrawiam.
Polecam też stronę https://szczuplakobieta.com/. Zawiera wiele informacji o tym jak spalić tłuszcz z tych okolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w duzej mierze pozbylam sie cellulitu i brzuszka po ciazy dzieki odpowiedniej diecie i bieliznie. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, aby jeść dużo warzyw i owoców, które pobudzają perystaltykę jelit. I pamiętać oczywiscie o błonniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w cuda nie wierze, twardo stąpam po ziemi Very Happy Tu trzeba zdecydować się po prostu na odpowiednią dietę, także bardzo ważny będzie systematyczny trening. Ja teraz zastanawiam się nad treningiem EMS proponowanym przez https://www.bodybar.com.pl/ Jest bardzo skuteczny, a także trwa krócej niż tradycyjne treningi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 704

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzyłam w to, że dieta pudełkowa może wnieść faktycznie pozytywy do naszego życia. Ale na prawdę tak jest. Od jakiegoś czasu korzystam z usług cateringu dietetycznego i czuje się o wiele lepiej, a moja waga efektywnie spada. Także jakbym miała wybierać ponownie, to znowu wybrałabym dietę pudełkową. Też poszukajcie na stronie https://dietly.pl/ dla siebie firmy cateringowej.

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Sro Sty 29, 2020 8:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie trzeba się zdrowo odżywiać. Po brzuchu zaraz widać, czy lubisz fast foody...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jakiejść diety cud na odchudzanie, wystarczy dobrze dobrana dieta, codziennie ćwiczyć, a po jakimś czasie zobaczysz już efekty. ja sporo o odchudzaniu ostatnio czytałam w necie a szczególnie na tej stronie https://sustainablecities.net/ . Warto też stosować dobry, sprawdzony suplement diety .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 92
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w takiej sytuacji dietetyk będzie niezastąpiony Wink Nie ma co próbować na sobie różnych dziwnych metod - najlepiej zgłosić się do dietetyka i mieć pewność, że to co robimy będzie skuteczne i bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy