FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myslicie o postawieniu altanki ogrodowej w ogrodzie? Ja właśnie planuje taki zakup i nawet już rozglądałam się za wyposażeniem do takiej altanki. Na stronie http://framet.pl/blog/altanka-twoim-ogrodzie/ znalazłam całkiem fajny artykuł na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bakerdonald
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 41

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od paru lat kupuję materiały do ogrodu w sklepie internetowym butimex.com.pl. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego sklepu, to warto tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsza jest firma warszawskie-ogrody.pl, bo stworzyli mi przepiękny projekt ogrodu. Prace jeszcze nie ruszyły, ale już nie mogę się doczekać. Współpraca z nimi była świetna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród najlepiej urządzić z pomocą profesjonalistów. Projektowanie na własną rękę może skończyć się tragicznie, nie raz miałem okazję "podziwiać" ogrody znajomych, które zaprojektowali według swojego, fatalnego pomysłu. Aby uniknąć tego typu błędu przy przy projektowaniu ogrodu postanowiłem skorzystać z usług http://jarzembinski-ogrody.pl/ . Wykonali kawał solidnej roboty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil346
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 49

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczęście mieliśmy do zagospodarowania naprawdę sporą przestrzeń i mogliśmy poszaleć Smile Stworzyliśmy ogród swoich marzeń - ze ścieżkami prowadzącymi do zakątków ogrodu, z fantastycznymi meblami ogrodowymi i tarasem z kostki brukowej. Kostkę sobie zaimpregnowaliśmy
takimi produktami i muszę przyznać, że widać różnicę Smile
_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://tomekborucki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nastka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego inwestora, który chce założyć swój ogród, projekt to pierwszy krok na tej drodze. Firma http://www.wolnyogrody.pl proponuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z realizacją projektów ogrodów. Ich specjalnością jest bieżąca pielęgnacja państwa ogrodów. Dzięki solidności i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, powierzony im ogród będzie zawsze wyglądał tak, aby osoby spędzające w nim czas, mogły się cieszyć jego atmosferą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym rozwiązaniem w ogrodzie mogą też być sztuczne skały. Mi bardzo podobają się dekoracje ogrodowe - a im jest ich więcej, tym lepiej. Polecam Wam również rozejrzeć się w tym temacie. Myślę, że Wam się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuczne skały to całkiem fajny pomysł. Ja mam u siebie skalniak ale z naturalnych kamieni - wygląda bardzo fajnie. Chcę jeszcze zamówic kamień ozdobny do wysypania scieżek i wykończenia skalniaka. Zastanawiam się tylko czy biały czy jakiś wielokolorowy. Jak sadzicie - która opcja lepsza? Mnie się podobają obydwie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo można połączyć białe kamyki z jakimiś ciemniejszymi i ułożyć jakiś ciekawy wzór. Takie coś też fajnie się prezentuje .

drzewa i krzewy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzeba to różnego rodzaju sprzęty i akcesoria do ogrodu ma w ofercie
Impet z Grudziądza http://impetgrudziadz.pl/ Serwisują też sprzęty i wynajmują. Mają dobre ceny, jakość produktów dobra. Ostatnio kupowaliśmy tam nową kosiarkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałabym w tym roku założyć ładny ogród przy swoim domu i zastanawiam się czy takie kwiaty jak róże pnące będa dobrym pomysłem? Jak sądzicie? Ktoś z was ma takie w swoim ogrodzie i może mi napisać jak one rosną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie planuję rozpocząć walkę z chwastami. Czytałam o tym, że w takiej sytuacji bardzo dobrą opcją jest agrotkanina czarna. Podobno przepuszcza wodę i powietrze, dzięki czemu rośliny oddychają, ale chwasty nie rosną. Znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie ogrodu jest bardzo fajną sprawą, chociaż istotny jest każdy szczegół by o niego dobrze dbać. Zaczynając od odpowiedniego podłoża dla naszych roślin, po dobór odpowiednich środków pielęgnacji czy też środków do walki z chwastami. Dla mnie fajne produkty ma firma https://www.target.com.pl/ .Wiele już na ich temat czytałam i kupując wszystko w jednym miejscu mam pewność że stosowanie środków jednej marki bedzie bardziej skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc przy rozpoczynaniu prac w ogrodzie na początku wiosny nie miałam kompletnie zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Niedawno przeprowadziliśmy się do nowego domu a poprzedni właściciele chyba w ogóle o ogród nie dbali przez kilka poprzednich lat. Pracy było sporo ale bardzo pomocny okazał się też ten wpis https://www.wasserman.eu/blog/przygotowac-ogrod-wiosny. Może i ktoś z Was skorzysta bo znajdziecie w nim wiele cennych wskazówek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaroslaw200
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 6:35 pm    Temat postu: Cześć Odpowiedz z cytatem

Ogród ogrodem, ale miejsce na grill musi być Smile Najlepiej jeśli będzie to altanka. Czy jest coś lepszego niż grill ze znajomymi w ciepły wieczór ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy