FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie rolety wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w zakresie wyboru odpowiednich rolet zewnętrznych mogę polecić Ci kontakt i spotkanie w firmie Domega w Poznaniu. Mają świetnych specjalistów którzy chętnie pomogą i co ważne potrafią doradzić, ponieważ istnieją już od ponad 20 lat. Warto zwrócić uwagę, aby były one również dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem, tak jak w moim przypadku wybierając rolety TERRA, a jej elementy obudowy i pancerze wykonane zostały z wysoko gatunkowego aluminium. Również jakość montażu oceniam bardzo dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie Roletex oferuje ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o rolety. Mi najbardziej do gustu przypadły noc i dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
set
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 15
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rolety, to mogę szczerze polecić ofertę firmy NaOkno. Brałem od nich w tamtym roku rolety zewnętrzne oraz moskitiery na okna w moim mieszkaniu i muszę przyznać, że to był świetny wybór. Cały sprzęt służy do tej pory bez żadnych usterek i problemów. Ekipa montująca wykonała kawał dobrej roboty przy montażu, nie naruszyli elewacji i elegancko zamontowali wszystkie elementy. Z zewnątrz prezentuje się to bardzo fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat jestem zwolenniczką rolet rzymskich, bo uważam, że nie tylko zasłaniają nas od światła ale także dodatkowo są świetnym elementem dekoracyjnym okien i bynajmniej u mnie w pomieszczeniu świetnie się sprawdzają. Ja swoje kupiłam tutaj http://www.grako.pl/pl/offer/rolety_rzymskie a Wy gdzie kupiliście swoje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z marketu rolet nie polecam, przede wszystkim mnie nie odpowiada ich jakość i mechanizmu i materiału. Fakt rolety rzymskie są piękne, a jednocześnie wspaniale zastępują firany, które już coraz rzadziej się stosuje
https://www.knall.com.pl/107,Moskitiera-ramowa-na-kolnierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to fajną ofertę ma Roletex. Nie chodzi tu tylko o cenę, ale również o jakość, bo dla mnie to jest podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są rolety materiałowe . Są nie tylko tanie ale przede wszystkim estetyczne i dobrze chronia przed słońcem. Ja rolety do domu zamawiałem od DecoDesign. Mają bardzo duży wybór materiałów i robią rolety na wymiar. Na ich stronie jest katalog tkanin - łatwo wybrac coś pasującego do aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawliq185
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu posiadam rolety dzień/noc i jestem z nich bardzo zadowolona. Po kolei wymieniam stare firany i żaluzje na tego rodzaju rolety. Wyglądają rewelacyjnie zwłaszcza kiedy są kolorystycznie dopasowane do pomieszczenia. Lekko otwarte podczas zachodu słońca dają niesamowity efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zastanawiam się nad wyborem dobrej jakości rolet dzień/noc, dlatego jeżeli chcesz mieć szeroki wybór, jednocześnie w dobrej jakości wykonania i cenach to polecam sprawdzić sklep https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html w którym kupowaliśmy zarówno modele noc dzień do salonu jak i rolety rzymskie do sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego na jakie rolety możemy sobie pozwolić. Także tutaj https://www.oknapointa.eu/rolety znajdziemy ich bardzo dużo i np. rolety zewnętrzne także wybierzemy. To najlepsze rozwiązanie, by ochrobić swoje okna. W domu macie materiałowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy rolety z oferty Never www.never.net.pl , które także zostały przez nich zamontowane. Bardzo zależało nam na tej usłudze, gdyż montaż na własną rękę stanowiłby dla nas nie lada kłopot. Kolejna sprawa - jakość, którą podpatrzyliśmy u znajomego, stąd pomysł o wyborze tych rolet!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina Barekara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety zewnętrzne to najlepsza bariera dla promieni słońca oraz uciekającego ciepła. Sprawdzą się nie tylko latem, kiedy nie chcemy dopuścić do przegrzania mieszkania lub domu, ale też zimą, kiedy celem jest zatrzymanie w środku jak największej ilości ciepła.
Trener personalny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety zamówione od Pendragon https://www.pendragon.pl/ spisują się znakomicie. A to tego perfekcyjnie wpasowały się do wnętrza naszego domu. Oczywiście mowa o tych wewnętrzych, które świetnie chronią nas przed słońcem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji co do wyboru odpowiednich rolet okiennych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę https://www.karnix.pl/rolety-w-kasecie-bezinwazyjne.html w którym znajdziesz szeroki wybór dobrej jakości rolet dzień/noc jak i innych wersji. Do tego na pewno nie przepłacicie,a efekt końcowy nas w mieszkaniu w pełni zadowolił i co ważne mamy też dużo większy spokój od sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawymi roletami polecam zapoznać się z ofertą firmy www.roletaszczecin.pl Mają szeroki wybór rolet w całkiem niezłych cenach. Polecam ich wszystkim z okolic Szczecina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy